AKTYVUOKITE! -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: TAUPYKLE 

0

Pirkėjų atsiliepimai

Jėzus ir žydiškos Eucharistijos šaknys. Paskutinės vakarienės slėpiniai

Kaina: 9,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-06-30 9.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Jėzus ir žydiškos Eucharistijos šaknys. Paskutinės vakarienės slėpiniai" aprašymas

"Knygoje į Eucharistijos slėpinį žvelgiama per I a. žydų tikėjimą, vadinasi, paties Jėzaus, jo mokinių ir visos žydiškosios to laikotarpio aplinkos akimis. Remiantis bibliniais raštais bei kitais žydų tikėjimo paveldo liudijimais, čia plėtojamas įtaigus ir argumentuotas diskursas apie žydų Pesacho ir krikščionims lemiamo Jėzaus Pesacho – naujojo Perėjimo – sąsajas. Eucharistiją besąlygiškai susiejus su naujuoju Pesachu, skaitytojas išvedamas ne tik į gilesnio šio tikėjimo slėpinio pažinimo kelią, bet gauna ir reikšmingą tokios kelionės pamoką, kad tikėjimas nėra „iš dangaus nukritusių“ abstrakčių idėjų darinys. Pasirodo, tikėjimo dalykų nesuvokiamumas protu neprieštarauja proto pastangoms suprasti tai, kuo tikima."
Dr. Ingrida Gudauskienė

Iš anglų kalbos vertė Kristina Gudavičienė


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Jėzus ir žydiškos Eucharistijos šaknys. Paskutinės vakarienės slėpiniai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Brant Pitre pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Jėzus ir žydiškos Eucharistijos šaknys. Paskutinės vakarienės slėpiniai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Jėzus ir žydiškos Eucharistijos šaknys. Paskutinės vakarienės slėpiniai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Jėzus ir žydiškos Eucharistijos šaknys. Paskutinės vakarienės slėpiniai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Jėzus ir žydiškos Eucharistijos šaknys. Paskutinės vakarienės slėpiniai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Brant Pitre tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Jėzus ir žydiškos Eucharistijos šaknys. Paskutinės vakarienės slėpiniai" perkama kartu