0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Jėzus iš Nazareto. Prologas. Pasakojimai apie vaikystę

  • Nuolaida knygai -37%
Kaina internetu: 5,69 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 3.30 € (37%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Jėzus iš Nazareto. Prologas. Pasakojimai apie vaikystę


2021-04-30 5.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Jėzus iš Nazareto. Prologas. Pasakojimai apie vaikystę" aprašymas

Gimimas – tai pasakojimas apie ilgesį ir ieškojimą, pasiaukojimą ir pasitikėjimą; jis kalba žmogaus širdžiai, be atvangos ieškančiai svarbiausios tiesos, kuri vienintelė veda link visiško džiaugsmo.


Benediktas XVI knyga apie Jėzaus vaikystę "Jėzus iš Nazareto. Prologas. Pasakojimai apie vaikystę" užbaigia savo įspūdingą trilogiją „Jėzus iš Nazareto“. Joje autorius mėgina paaiškinti tai, ką apie Jėzaus vaikystę savo evangelijų pradžioje pasakoja Matas ir Lukas. Tai darydamas jis stengiasi atsakyti į du klausimus: ką tais tekstais savo valandą norėjo pasakyti autoriai ir ar tai, kas pasakyta, yra tiesa. Įtraukiantis evangelijų pasakojimų apie Jėzaus vaikystę aiškinimas dovanoja skaitytojui naujų ir kartais netikėtų įžvalgų.


Kitos dvi trilogijos dalys:

"Jėzus iš Nazareto. I dalis"

"Jėzus iš Nazareto, II dalis. Nuo įžengimo į Jeruzalę iki prisikėlimo"Parašykite atsiliepimą apie "Jėzus iš Nazareto. Prologas. Pasakojimai apie vaikystę"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Krikščionybė

Joseph Ratzinger / Benediktas XVI parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Jėzus iš Nazareto. Prologas. Pasakojimai apie vaikystę, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Jėzus iš Nazareto. Prologas. Pasakojimai apie vaikystę aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Jėzus iš Nazareto. Prologas. Pasakojimai apie vaikystę už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Jėzus iš Nazareto. Prologas. Pasakojimai apie vaikystę? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Joseph Ratzinger / Benediktas XVI tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Jėzus iš Nazareto. Prologas. Pasakojimai apie vaikystę" perkama kartu