0

Pirkėjų atsiliepimai

Jėzus, kokio niekada nepažinojau

Kaina internetu: 15,59 €
Kaina knygyne: 17,79 €*
Sutaupote: 2,20 € (13%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 15.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Jėzus, kokio niekada nepažinojau" aprašymas

Ar Biblijoje aprašytas Jėzus Kristus panašus į tą, kurį manome pažįstą?
Ką rasime nubraukę 2000 metų istorijos dulkes ir grįžę prie pirminių šaltinių?

Philip Yancey atliktas biblinių ir istorinių šaltinių tyrimas ardo kultūrines klišes, kurios „prijaukina“ Jėzų ir uždaro patogiuose religiniuose rėmuose.

Yancey rašo: „Jėzus, kurį pažinau rašydamas šią knygą, labai skiriasi nuo Jėzaus, apie kurį mokiausi sekmadienio mokykloje. Kai kurie atradimai suteikė paguodos, kiti – išgąsdino.“

Šios knygos „Jėzus, kokio niekada nepažinojau“ puslapiuose autorius dalinasi savo jaudinančiais atradimais. Jie supurtys jūsų išankstines nuostatas ir įsivaizdavimus, privers užduoti sau nepatogius klausimus, kodėl mums, krikščionims, taip sunku jį sekti, kodėl jo draugiją taip mėgo visuomenės atstumtieji.


  • Autorius: Philip Yancey
  • Leidėjas: Abigailė
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 300
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098153187

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Jėzus, kokio niekada nepažinojau"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie šventuosius ir jų gyvenimus

Philip Yancey pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Jėzus, kokio niekada nepažinojau", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Jėzus, kokio niekada nepažinojau" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Jėzus, kokio niekada nepažinojau" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Jėzus, kokio niekada nepažinojau"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Philip Yancey tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Jėzus, kokio niekada nepažinojau" perkama kartu