0
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Jėzus man yra viskas

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: 10 x 16,3 cm
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • ISBN ar kodas: 9789955290971

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Jėzus man yra viskas" aprašymas

Tai pataisyta devyndienio versija, kuri iš pradžių buvo paruošta paminėti palaimintosios Motinos Teresės iš Kalkutos pirmuosius atlaidus, vykusius 2004 m. spalio 5 d. Jis yra sukurtas remiantis Motinos Teresės žodžiais.
Prisimenant jos gyvenimą ir šventumą, svarbiausia yra leisti jos žodžiams ir pavyzdžiui giliai įsiskverbti į mūsų širdis. Paprasto, bet gilaus Motinos Teresės mokymo apmąstymas gali padėti augti mūsų meilei, siekimui pažinti Jėzų. Turime ne vien turtingą įkvepiančių palaimintosios žodžių ir pavyzdžio paveldą. Mus ramina tai, kad ji nuolat kiekvienu rūpinasi ir padeda visada užtardama. Čia visas šventųjų bendravimo grožis ir stebuklas: kai žiūrime į pavyzdinį Motinos Teresės gyvenimą ir ieškome jame įkvėpimo, per jos maldą tampa palaiminti mūsų poreikiai ir intencijos.

Parašykite atsiliepimą apie "Jėzus man yra viskas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Jėzus man yra viskas, kurią skaitytojams dovanoja Parengė Tėvas Brian Kolodiejchuk, MC. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Parengė Tėvas Brian Kolodiejchuk, MC su knyga Jėzus man yra viskas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Jėzus man yra viskas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Parengė Tėvas Brian Kolodiejchuk, MC. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Jėzus man yra viskas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Jėzus man yra viskas" perkama kartu