0

Jėzus – vestuvių jaunikis. Nuostabiausia meilės istorija

Kaina internetu: 10,29 €
Kaina knygyne: 11,69 €*
Sutaupote: 1.40 € (12%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Jėzus – vestuvių jaunikis. Nuostabiausia meilės istorija

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • ISBN ar kodas: 9789955294146

2021-02-28 10.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Jėzus – vestuvių jaunikis. Nuostabiausia meilės istorija " aprašymas

Lietuvių skaitytojams jau pažįstamas autorius Brantas Pitre (Jėzus ir žydiškos Eucharistijos šaknys) naujoje knygoje plėtoja Jėzaus Jaunikio temą. Esame kviečiami į atradimų kupiną kelionę, kuri galbūt ne tik pakeis mūsų supratimą apie Jėzų ir jo mirtį, bet ir padės naujai apmąstyti Krikštą, Paskutinę vakarienę, santuoką ir net pasaulio pabaigą.

Remdamasis žydų Raštais ir tūkstantmetėmis tradicijomis, autorius Kristaus kančią ir mirtį mato ne vien kaip žiaurią egzekuciją ar išganančią šventą auką, bet interpretuoja tuos įvykius stulbinamai netikėtai - kaip amžiną jungtuvinę Dievo sutartį su žmonija, amžių pradžioje visos Dievo tautos atžvilgiu numatyto plano išpildymą.

Jaunikio Mesijo aspektu žvelgiant į Dievo meilę ir Kristaus kančią, veriasi gilesnė Jėzaus Jaunikio ir jo nuotakos Bažnyčios sąvokų prasmė, o žmonijos nueitas kelias regimas kaip nuostabi dieviškosios meilės istorija.

Iš anglų kalbos vertė Asta Eligija leskauskaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Jėzus – vestuvių jaunikis. Nuostabiausia meilės istorija "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Brant Pitre parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Jėzus – vestuvių jaunikis. Nuostabiausia meilės istorija , kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Jėzus – vestuvių jaunikis. Nuostabiausia meilės istorija aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Jėzus – vestuvių jaunikis. Nuostabiausia meilės istorija už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Jėzus – vestuvių jaunikis. Nuostabiausia meilės istorija ? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Brant Pitre tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Jėzus – vestuvių jaunikis. Nuostabiausia meilės istorija " perkama kartu