0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Jie parašė pirmąsias lietuviškas knygas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Jie parašė pirmąsias lietuviškas knygas


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 4.39 SoldOut
Knygos "Jie parašė pirmąsias lietuviškas knygas" aprašymas

Žymaus lietuvių literatūros istoriko ir pedagogo Albino JOVAIŠO (*1931 VI 10 Šiauliuose–†2006 XI 22 Vilniuje) apybraižoje Jie parašė pirmąsias lietuviškas knygas glaustai, patraukliai ir išsamiai atskleidžiamas lietuviškos raštijos kelias nuo pirmųjų liudijimų apie lietuvių kalbos vartojimą viešojoje erdvėje XIII?XV a. ir vėliau iki didžiųjų XVI a. lietuvių raštijos kūrėjų: Mažvydo, Bretkūno ir Daukšos. Tai antrasis pataisytas ir smarkiai papildytas knygos tokiu pačiu pavadinimu leidimas (pirmasis išėjo 1989 m.). Atsižvelgdamas į reikšmingus pastarojo dvidešimtmečio lituanistų darbus, autorius išplėtė ankstesnį diskursą tiek pasakojimais apie žymiųjų pirmąsias lietuviškas knygas parengusių autorių gyvenimą bei kūrybą, tiek žiniomis apie visuomeninę-kultūrinę terpę, kurioje tos knygos pasirodė. Kaip ir kiti Jovaišo darbai, ši apybraiža pasižymi faktografiniu patikimumu, aiškiu ir glaustu dėstymu ir originalia stilistine raiška. Lietuvių raštijos pradžia čia siejama su valstybės atsiradimu XIII a. viduryje, o literatūros turinys papildytas įvairiomis kalbomis Lietuvoje sukurtais ir kaimynėse šalyse apie Lietuvą parašytais raštijos paminklais (metraščiais, kronikomis ir kt.). Leidinys gausiai iliustruotas.Parašykite atsiliepimą apie "Jie parašė pirmąsias lietuviškas knygas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Jie parašė pirmąsias lietuviškas knygas, kurią skaitytojams dovanoja Albinas Jovaišas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Albinas Jovaišas su knyga Jie parašė pirmąsias lietuviškas knygas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Jie parašė pirmąsias lietuviškas knygas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Albinas Jovaišas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Jie parašė pirmąsias lietuviškas knygas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Jie parašė pirmąsias lietuviškas knygas" perkama kartu