0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Jis pasakė. Ji pasakė

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 13,39 €
Kaina knygyne: 16,49 €*
Sutaupote: 3.10 € (19%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-01-01 Milda

Be galo įdomus ir nenuspėjamas siužetas. Puikus kūrinys!!

Jis pasakė. Ji pasakė


2021-04-30 13.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Jis pasakė. Ji pasakė" aprašymas

Siužeto vingių karalienės Erin Kelly trileris „Jis pasakė. Ji pasakė“ – sukrečianti istorija apie poros gyvenimą pakeitusį nusikaltimą, kurio liudininkais jie tapo.

Kitas ir Lora nerūpestingi įsimylėjėliai, kurių laukia šviesi atietis. Kitas yra pametęs galvą dėl užtemimų, todėl vaikosi juos po visą pasaulį. Kartu su juo keliauja ir Lora. Abu jaunuoliai svajoja tapti dar vieno įspūdingo reginio stebėtojais. Tačiau nė baisiausiame košmare jie nesapnavo, kad taps kur kas baisesnio įvykio liudininkais.

1999-aisiais pora atvyksta į Kornvalį stebėti užtemimo. Po jo Lora tvirtina mačiusi užuolimą ir išprievartavimą. Atvykus policijai, viskas susijaukia – Loros ir kaltinamojo parodymai nesutampa, o Kitas, nematęs įvykio savo akimis, įsitikinęs savo mylimosios teisumu. Dar keisčiau elgiasi auka – iš pradžių ji dėkoja Lorai, bet po kelių mėnesių netikėtai aplanko Lorą ir Kitą jų namuose. Lorai kyla įtarimas – ar ji pasitikėjo tuo žmogumi?

Prabėgus penkiolikai metų, Loros ir Kito gyvenimas primena pragarą. Jie sukaustyti baimės, pasikeitę vardus, nesinaudoja socialiniais tinklais, o jų telefonų numeriai įslaptinti. Praeitis nebėra tik prabėgę įvykiai – ji amžiams pakeitė poros likimą.

Lora supranta, kad tada ji privalėjo kalbėti ir reaguoti. Kito kelio tiesiog nebuvo. Bet dažnai yra nematoma istorijos pusė, kurios neįmanoma suprasti iki galo. Buvo kažkas, ko ji negalėjo numatyti ir išvengti.

„Jis pasakė. Ji pasakė“ – kupinas siužeto vingių verčiantis susimąstyti trileris. Erin Kelly pasakoja, kaip siekdami saugumo, ryžtamės meluoti sau, o dažnai – ir kitiems, kad šie patikėtų mūsų pasakojama versija.

„Kito ir Lauros išraiškingi ir protingi balsai kartais labai supanašėja. Tačiau lėtai detales atskleidžianti Erin Kelly verčia mus ilgai spėlioti, kokia yra tiesa, ir kiek pilkų atspalvių ją maskuoja. Iki paskutinio taško.“
The Guardian

„Užvertę knygą, dar kelias dienas būsite apstulbinti pabaigos.“
Kirkus Reviews

„Erin Kelly yra įtemptų ir kruopščiai parengtų siužetų meistrė, o ši knyga neabejotinai yra vienas geriausių jos kūrinių.“
Daily Mail

„Priežasčių įsimylėti šią knygą netrūksta. Nepriekaištingas siužetas, detali proza, patrauklūs veikėjai. O galiausiai – kvapą gniaužiantis siužeto vingis.“
The Sunday Mirror

Iš anglų kalbos vertė Ieva Albertavičienė2021-01-01

Be galo įdomus ir nenuspėjamas siužetas. Puikus kūrinys!!

Parašykite atsiliepimą apie "Jis pasakė. Ji pasakė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Jis pasakė. Ji pasakė, kurią skaitytojams dovanoja Erin Kelly. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Erin Kelly su knyga Jis pasakė. Ji pasakė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Jis pasakė. Ji pasakė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Erin Kelly. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Jis pasakė. Ji pasakė palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Jis pasakė. Ji pasakė" perkama kartu