0

Jis žino ne viską (Jausmų egzotika)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Jis žino ne viską (Jausmų egzotika)

  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 11x17, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9786094067716

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Jis žino ne viską (Jausmų egzotika)" aprašymas
Ferara niekada nebus su Barače, kad ir kokios būtų sąlygos!
Atkaklusis Santas Ferara niekaip negali pamiršti, kaip jautėsi tą vienintelį kartą laikydamas glėbyje aistringąją Fiją Baračę. Naujas milijonų vertės sandoris vėl atveda pas ją ir laikytis nuo Fijos per atstumą darosi neįmanoma.
Praleidusi naktį su Ferara, Fija gyvena skendėdama mele. Jei kas nors sužinos, kad jos mažasis sūnelis yra Santo paveldėtojas, jų abiejų nuo seno nesutariančios šeimos pasius. Tačiau ar tik to ji bijo? Ramybės Fijai neduoda mintis, kad ilgainiui ji gali pamiršti tą nuostabią naktį su didžiausiu priešu… kurio vis dar trokšta.

Iš anglų kalbos vertė Vilma Vaičiūnienė

Parašykite atsiliepimą apie "Jis žino ne viską (Jausmų egzotika)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Jis žino ne viską (Jausmų egzotika), kurią skaitytojams dovanoja Sarah Morgan. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sarah Morgan su knyga Jis žino ne viską (Jausmų egzotika) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Jis žino ne viską (Jausmų egzotika) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sarah Morgan. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Jis žino ne viską (Jausmų egzotika) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Jis žino ne viską (Jausmų egzotika)" perkama kartu