Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Jo tamsiosios jėgos, 3 knyga. Gintarinis žiūronas

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 15,59 €
Kaina knygyne: 18,99 €*
Sutaupote: 3,40 € (18%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-12-14 Eglė R.

Nuostabi knyga, kurią rekomenduoju perskaityti kievienam. Jaunesniems skaitytojams patiks dėl veiksmo, nuotykių ir fantastinio pasaulio, vyresniam – visų tų temų, paslėptų fantastinių būtybių gyvenimuose ir tarp eilučių.


2022-05-31 15.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Jo tamsiosios jėgos, 3 knyga. Gintarinis žiūronas" aprašymas

Ar įmanoma nukeliauti į mirusiųjų kraštą? O iš jo grįžti? Ar labai sunku atsisakyti to, kas tau leidžia jaustis laimingam? Ar meilė savo vaikui gali ištirpdyti pačią kiečiausią širdį? Ar gali būti, kad kituose pasauliuose žmonės kitokie?

Karas tarp Autoriteto kariaunos ir lordo Asrielio bei jo įkvėptų maištininkų tęsiasi. Taip trokštamas visuotinis pasaulių gėris pareikalauja pačios didžiausios Vilio ir Lairos aukos. Pasirodo, kur kas didesnės nei atsiskyrimas nuo savo demono. Tačiau tai, kas pradėta, turi būti užbaigta. Tai, kas kadaise atverta, turi būti užverta. Visiems laikams.

Philipas Pullmanas (g. 1946) – garsus anglų rašytojas, sukūręs daugiau nei 30 kūrinių suaugusiesiems ir vaikams. Rašytoją išgarsino fantastinė trilogija „Jo tamsiosios jėgos“. Ši knyga „Gintarinis žiūronas“ – trečioji trilogijos dalis. Joje Lairos kelias susikerta su Vilio – jaunuolio, kuriam nulemta tapti galingojo peilio, galinčio atverti ertmes į kitus pasaulius, nešiotoju. Jiedu susieti bendro tikslo – stoti į didžiausią karą žmonijos istorijoje ir apginti gėrio jėgas.

P. Pullmanas ir jo kūryba gausiai apdovanota: 1995 m. rašytojui buvo įteiktas Karnegio medalis, 2002 m. už paskutinę trilogijos dalį jis gavo garsiąją „Whitebread“ premiją, o 2005 m. – prestižinę A. Lindgren atminimo premiją. 2007 m. buvo sukurtas, apdovanojimų sulaukęs, filmas pagal pirmąją dalį „Auksinis kompasas“ (angl. The Golden Compass), o nuo 2019 m. pagal trilogiją kuriamas ir transliuojamas televizijos serialas „Jo tamsiosios jėgos“ (angl. His Dark Materials).Kiti taip pat domėjosi


2020-12-14

Nuostabi knyga, kurią rekomenduoju perskaityti kievienam. Jaunesniems skaitytojams patiks dėl veiksmo, nuotykių ir fantastinio pasaulio, vyresniam – visų tų temų, paslėptų fantastinių būtybių gyvenimuose ir tarp eilučių.

Parašykite atsiliepimą apie "Jo tamsiosios jėgos, 3 knyga. Gintarinis žiūronas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Fantastikos, fantasy knygos paaugliams, jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Jo tamsiosios jėgos, 3 knyga. Gintarinis žiūronas", kurį pristato Philip Pullman. Siūlome ne tik išsamų "Jo tamsiosios jėgos, 3 knyga. Gintarinis žiūronas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Philip Pullman. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Jo tamsiosios jėgos, 3 knyga. Gintarinis žiūronas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Jo tamsiosios jėgos, 3 knyga. Gintarinis žiūronas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Jo tamsiosios jėgos, 3 knyga. Gintarinis žiūronas" perkama kartu