0

Joga. Astrologija. Homeopatiniai žirniukai

  • Nuolaida knygai -35%
Internetu: 5,69 €
Knygyne: 8,69 €*
Sutaupote: 3.00 € (35%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Joga. Astrologija. Homeopatiniai žirniukai

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 15x24, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 172
  • ISBN ar kodas: 9789955292241

5.69 InStock
Į krepšelį
Aprašymas
Knygoje "Joga. Astrologija. Homeopatiniai žirniukai" pasakojama apie krikščionių tikėjimą ir ezoteriką kasdienybėje.

Namus įsirengėte pagal fengšui, skaitote horoskopus, lankote jogos kursus ar vartojate Bacho žiedų esencijas bei homeopatinius žirniukus, tikite magišku akmenų poveikiu ir pan. Šie ir panašūs ezoterinės minties „turtai“ jau seniai atrado kelią į mūsų kasdienį gyvenimą ir daugumai žmonių yra savaime suprantamas dalykas. Ezoterikos parodos bei astrologijos seminarai labai paklausūs net ir tarp krikščionių.

Tėvas Klemensas Pilaras, kuris jau daugiau nei 20 metų gilinasi į ezoteriką, „Naujojo amžiaus“ ir alternatyviosios medicinos idėjas, į šią temą žvelgia su švelnia ironija, tačiau ramiai ir išmaniai. Jis nesmerkia ir nekeikia, bet informuoja. Taip tampa aišku, kas iš tikrųjų yra nepavojinga, o ko geriau vengti.

Tėvas Klemensas Pilaras (Clemens Pilar) gimė 1961 m. Vienoje. Baigęs pirmosios pakopos medicinos studijas 1984 m. įstojo į šv. Juozapo Kalasanto ordiną ir baigęs teologijos studijas, 1989 m. buvo įšventintas kunigu. Dirba sielovados darbą Vienos arkivyskupijoje, dalyvauja Ordino veikloje, 2004 m. apgynė teologijos daktarinę disertaciją ezoterikos tema.

Iš vokiečių kalbos vertė Zofija Stanevičienė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu