0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Joga. Kūnas ir dvasia

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Joga. Kūnas ir dvasia


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 20.15 SoldOut
Knygos "Joga. Kūnas ir dvasia" aprašymas

Ši knyga ne tik išsamus jogos pradžiamokslis, atspindintis visaapimantį jogos požiūrį į sveikatą, energiją ir laimę. Savo žinias galės pagilinti ir labiau patyrę jogos mokiniai - čia pateikiama įvairių sudėtingesnių pozų variacijų. Knygoje yra penki skyriai - kūno lavinimas, jogos kvėpavimas, taisyklingas atsipalaidavimas, vegetarinė mityba, pozityvus mąstymas ir meditacija.Parašykite atsiliepimą apie "Joga. Kūnas ir dvasia"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Jogos knygos

Sivananda Yoga Vedanta Centre parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Joga. Kūnas ir dvasia, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Joga. Kūnas ir dvasia aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Joga. Kūnas ir dvasia už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Joga. Kūnas ir dvasia? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sivananda Yoga Vedanta Centre tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Joga. Kūnas ir dvasia" perkama kartu