0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Joga vyrams

Kaina internetu: 14,99 €
Kaina knygyne: 16,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (12%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 14.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Joga vyrams" aprašymas

"Jogas būtinai asocijuojasi su vyru, sėdinčiu vienumoje „Lotoso" pozoje. Arba su žmogumi, turinčiu neįprastai stiprių galių valdyti savo kūną ar jo funkcijas, pvz., „skraidyti" (atsiplėšti nuo žemės) arba gulėti ant vinių. Ir būtinai tai bus vyras. Niekam nekyla vaizdinių, kad tai galėtų būti moteris. Senovėje joga tradiciškai buvo išskirtinai vyrų užsiėmimas.
Kaip gi atsitiko, kad dabar jogos salėse dominuoja moterys?
Šioje knygoje apie tai kalba vyrai. Man, vienintelei juntamai moteriai šiose istorijose, norisi pasislėpti už jų plačių pečių. Todėl, kad jie stiprūs, ir todėl, kad mes, moterys, dalinai esame kaltos, kad salėse jų mažiau...
Taigi jie - trys šiuolaikiniai mūsų studijos „Jogos medis" vyrai - pasakoja, dalijasi patirtimis. Ir aš, būdama tarpininkė, labai noriu padėkoti Lukui, Artūrui ir Dainiui už pasitikėjimą manimi.
Tikiu, jog ši knyga padės grąžinti jogą tikriems vyrams."

AutorėParašykite atsiliepimą apie "Joga vyrams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie jogą

Laimutė Vološkevičienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Joga vyrams", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Joga vyrams" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Joga vyrams" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Joga vyrams"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Laimutė Vološkevičienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Joga vyrams" perkama kartu