⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Jogos išmintis ir praktika. Satsangai 2

Kaina: 6,79 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2015-06-26 Vita

Temos gilios, o knyga parašyta paprastai ir suprantamai. Gaunasi mielas kontrastas :) Labai patiko, kad amžių išmintis pritaikyta mūsų kultūrai ir laikmečiui. Kaip sakoma "protui visada reikia kažką pakramsnoti", o šis "patiekalas" toks ne šiaip sau: rinktinis - tai kas geriausia :)


2023-02-28 6.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Jogos išmintis ir praktika. Satsangai 2" aprašymas

Satsangai, arba dvasiniai pašnekesiai – tai žinios apie amžinąsias tiesas, Visatos dėsnius, kurių laikydamasis kiekvienas gali gyventi santarvėje su savimi ir aplinkiniu pasauliu.


Satsangas – viena iš dvasinio tobulėjimo formų. Tačiau jo išskirtinė ypatybė yra ta, kad perduodamas Žinias Dvasinis Mokytojas jas taip pritaiko dabartiniam laikmečiui, bet kurio žmogaus (ir pirmą kartą atėjusio, ir jau daug metų jo satsangų klausančio) suvokimui, kad pokalbiui pasibaigus kiekvienas jame dalyvavęs gali gautas Žinias iškart taikyti praktiškai.

Šis satsangų rinkinys yra skirtas klausimams, kurie domina platų skaitytojų ratą: apie žmogaus gyvenimo tikslą, apie dvasinį vystymąsi, apie tai, kaip teisingai organizuoti savo gyvenimą, bendrauti su aplinkiniais, auklėti vaikus; apie tai, kas yra karma ir ar galima ją pakeisti; apie mantrą ir vidinę žmogaus jėgą.


Dvasinio Mokytojo Šri Prakaš Dži satsangus užrašė ir redagavo jo mokiniai. Tekstuose siekta išlaikyti Mokytojui būdingą kalbą, frazes ir posakius.

Knygos gale pateikiamas dažniausiai vartojamų terminų žodynėlis.


Pirmoji mokytojo Šri Gurudėv Šri Prakaš Dži knyga "Satsangai 1. Jogos žinių pagrindai".Kiti taip pat domėjosi


2015-06-26

Temos gilios, o knyga parašyta paprastai ir suprantamai. Gaunasi mielas kontrastas :) Labai patiko, kad amžių išmintis pritaikyta mūsų kultūrai ir laikmečiui. Kaip sakoma "protui visada reikia kažką pakramsnoti", o šis "patiekalas" toks ne šiaip sau: rinktinis - tai kas geriausia :)

2015-06-26

Malonus skaitymas, aiskus jautriu temu isdestymas. Jau pats skaitymas lyg meditacija. Patiko. Lauksiu naujos knygos.

Parašykite atsiliepimą apie "Jogos išmintis ir praktika. Satsangai 2"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie jogą

Šri Gurudėv Šri Prakaš Dži pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Jogos išmintis ir praktika. Satsangai 2", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Jogos išmintis ir praktika. Satsangai 2" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Jogos išmintis ir praktika. Satsangai 2" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Jogos išmintis ir praktika. Satsangai 2"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Šri Gurudėv Šri Prakaš Dži tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Jogos išmintis ir praktika. Satsangai 2" perkama kartu