0

Jojimo mokykla. Nuspalvink ir priklijuok lipdukus

  • Nuolaida knygai -45%
Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 5,39 €*
Sutaupote: 2.40 € (45%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Jojimo mokykla. Nuspalvink ir priklijuok lipdukus

  • Leidėjas: Trys nykštukai
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 25x34, puskiečiai viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 16
  • ISBN ar kodas: 9789955075530

2020-10-31 2.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Jojimo mokykla. Nuspalvink ir priklijuok lipdukus" aprašymas

Didžiulė (34x25 formato) spalvinimo ir lipdukų knyga.

Nuspalvink juodai baltus puslapius, žiūrėdamas į spalvotą paveikslėlį. Arba priklijuok lipdukus ir nuspalvink paveikslėlį kaip tau patinka!

Dėlionės ir lipdukai, kuriuos reikia prilipinti tam tikrose vietose, lavins vaiko loginį mąstymą ir pastabumą, be to, jam ne vieną vakarą bus smagu.

Parašykite atsiliepimą apie "Jojimo mokykla. Nuspalvink ir priklijuok lipdukus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lipdukų ir spalvinimo knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Jojimo mokykla. Nuspalvink ir priklijuok lipdukus, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Jojimo mokykla. Nuspalvink ir priklijuok lipdukus aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Jojimo mokykla. Nuspalvink ir priklijuok lipdukus. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Jojimo mokykla. Nuspalvink ir priklijuok lipdukus dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Jojimo mokykla. Nuspalvink ir priklijuok lipdukus" perkama kartu