Leidyklų "Terra publica" ir "Debesų ganyklos" knygos už ypač gerą kainą! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Jokehnen, arba Kiek laiko trunka kelionė iš Rytprūsių į Vokietiją?

2022-06-30 16.29 InStock
Rezervuoti

Knygos "Jokehnen, arba Kiek laiko trunka kelionė iš Rytprūsių į Vokietiją?" aprašymas

Šiame autentiškame romane „Jokehnen, arba Kiek laiko trunka kelionė iš Rytprūsių į Vokietiją?“ berniuko akimis objektyviai ir jaudinančiai perteikiama Jokehnenų gyvenimo idilė, 1945 m. virtusi griuvėsiais. Hermanas Steputatas gimė tą pačią dieną, kai anapilin iškeliavo Vokietijos prezidentas Paulis fon Hindenburgas. Naciams užgrobus valdžią, vos du šimtus sielų turinčiame atokiame Rytų Prūsijos kaime gyvenimas ir toliau teka įprasta vaga, o vokiečių karinė sėkmė daro įspūdį vietos gyventojams. Tačiau vieną dieną žiauriai įsiveržusi realybė viską nušluoja amžiams. Vienuolikmetis Hermanas lieka vienu iš nedaugelio kaimo gyventojų, išgyvenusių karą.

Autobiografinės detalės, persipynusios su grožinio kūrinio išmone, sukuria autentiškumu alsuojantį Rytprūsių kaimo paveikslą. Vaikiški žaidimai ir nevaikiški išgyvenimai Antrojo pasaulinio karo akivaizdoje aprašomi santūriai ir nesentimentaliai, tačiau spalvingai ir įtaigiai.

Beveik prieš pusę amžiaus išleista Arno Surminskio knyga „Jokehnen, arba Kiek laiko trunka kelionė iš Rytprūsių į Vokietiją?“ jau tapo vokiečių literatūros klasika, tačiau savo aktualumo nepraranda iki šiol. 1987 m. pagal šį romaną buvo sukurtas ir televizijos serialas.


  • Autorius: Arno Surminski
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 392
  • Formatas: 15x22, puskiečiai viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955269700
  • Vertėjas: Rasa Jasiulionė
  • Iš kokios kalbos versta: vokiečių

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Jokehnen, arba Kiek laiko trunka kelionė iš Rytprūsių į Vokietiją?"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie karą

Arno Surminski pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Jokehnen, arba Kiek laiko trunka kelionė iš Rytprūsių į Vokietiją?", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Jokehnen, arba Kiek laiko trunka kelionė iš Rytprūsių į Vokietiją?" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Jokehnen, arba Kiek laiko trunka kelionė iš Rytprūsių į Vokietiją?" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Jokehnen, arba Kiek laiko trunka kelionė iš Rytprūsių į Vokietiją?"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Arno Surminski tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Jokehnen, arba Kiek laiko trunka kelionė iš Rytprūsių į Vokietiją?" perkama kartu