0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Jokio kito dievo, tik Dievas. Islamo ištakos, evoliucija ir ateitis (knyga su defektais)

  • Nuolaida knygai -79%
Kaina internetu: 3,99 €
Kaina knygyne: 18,39 €*
Sutaupote: 14.40 € (79%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-12-31 3.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Jokio kito dievo, tik Dievas. Islamo ištakos, evoliucija ir ateitis (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

„Jokio kito dievo, tik Dievas“ – vieno ryškiausių šių dienų Amerikos liberalių intelektualų knyga apie islamą, žyminti naują progresyviai mąstančių žmonių požiūrio į religiją posūkį.

Islamas – sparčiausiai plintanti religija, bet tebegaubiama neišmanymo ir baimės. Vakarų pasaulyje „islamo" etiketė vis dar lipdoma bet kam, kas svetima ir kelia nesaugumo jausmą. Kokia iš tikrųjų šio seno tikėjimo esmė? Tai karo ar taikos religija? Kuo Alachas skiriasi nuo žydų ir krikščionių Dievo? Ar šalys, kuriose daugiausia žmonių išpažįsta šią religiją, gali būti paremtos demokratinėmis vertybėmis – pliuralizmu ar žmogaus teisėmis?

Amerikiečių religijotyrininkas Reza Aslanas uždegančiai ir pagaviai išdėsto permainingą islamo esmę ir istoriją, argumentuotai paaiškina, kaip susiformavo „civilizacijų susidūrimo" mentalitetas, padaręs įtaką vakariečių požiūriui į islamą. Anot autoriaus, gyvename islamo reformacijos epochoje – šiam laikotarpiui būdingi sukrėtimai, panašūs į tuos, kuriuos prieš kelis šimtmečius patyrė krikščionių ir judėjų kultūros.

„Jokio kito dievo, tik Dievas“ - tai antroji R. Aslano knyga lietuviškai, žyminti šiuolaikiškai mąstančių žmonių požiūrio į islamą posūkį – tai požiūris, paremtą žiniomis, o ne išankstinėmis nuostatomis. Pirmojoje knygoje „Maištininkas. Jėzaus Nazariečio gyvenimas ir laikai" (kitos knygos, 2015) autorius atkūrė krikščioniškajai kultūrai neįprastą Jėzaus, kaip karingo maištininko, paveikslą.

Iš anglų kalbos vertė Zigmantas Ardickas

Turinys

Turinys

Pratarmė atnaujintam leidimui / 13

Prologas: monoteizmų susidūrimas / 17

Autoriaus pastaba / 27

Svarbiausių įvykių chronologija / 29

Žemėlapiai / 32

1. ŠVENTYKLA DYKUMOJE. Ikiislamiška Arabija / 35

2. RAKTŲ TURĖTOJAS. Muchamadas Mekoje / 54

3. PRANAŠO MIESTAS. Pirmieji musulmonai / 80

4. KOVA DIEVO NORIMU BŪDU. Džihado prasmė / J 05

5. TEISINGAI VEDAMIEJI. Muchamado įpėdiniai / 136

6. ŠI RELIGIJA YRA MOKSLAS. Islamo teologijos ir teisės raida / 168

7. KANKINIŲ PĖDOMIS. Nuo šyizmo iki khumainizmo / 200

8. SUTEPK SAVO MALDOS KILIMĄ VYNU. Sūfijų kelias 224

9. PRABUDIMAS RYTUOSE. Atsakas kolonializmui / 250

10. KŪPRINIMAS MEDINOS LINK. Islamiškos demokratijos paieška / 280

11. SVEIKI ATVYKI Į ISLAMO REFORMACIJĄ. Islamo ateitis 303

Žodynas / 319

Pastabos / 325

Naudoti veikalai / 349

Rodyklė / 359


  • Autorius: Reza Aslan
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 368
  • Formatas: 15x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094272585-BR

Parašykite atsiliepimą apie "Jokio kito dievo, tik Dievas. Islamo ištakos, evoliucija ir ateitis (knyga su defektais)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie visuomenę

Reza Aslan parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Jokio kito dievo, tik Dievas. Islamo ištakos, evoliucija ir ateitis (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Jokio kito dievo, tik Dievas. Islamo ištakos, evoliucija ir ateitis (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Jokio kito dievo, tik Dievas. Islamo ištakos, evoliucija ir ateitis (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Jokio kito dievo, tik Dievas. Islamo ištakos, evoliucija ir ateitis (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Reza Aslan tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Jokio kito dievo, tik Dievas. Islamo ištakos, evoliucija ir ateitis (knyga su defektais)" perkama kartu