0

Jokios alergijos!

2.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS
2017-05-03 Laura

Labai nuvylė klaidinantis knygos pavadinimas., nes apie 70 % receptų yra su kvietiniais miltais ir pakeitus juos grikiniais ar avižiniais - dingsta skonis ir forma. Daug receptų su pienu ir kiaušiniais. Knyga su plačiu spektru receptų, bet yra specifinių ingirdientų, be kurių taip pat nesigauna. Sėkmės autoriams!

Informacija

Jokios alergijos!

  • Leidėjas: Žurnalų leidybos grupė
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 200
  • ISBN ar kodas: 9786094100802

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Jokios alergijos!" aprašymas

„Jokios alergijos! Receptai ir patarimai auginantiems alergiškus vaikus“ – tai patariamojo pobūdžio, ne medicininė receptų autorės knyga su specialisto patarimais visai šeimai: mamoms, močiutėms, galbūt ir tėčiams, nes dabar gaminti mėgsta ir jie. Visiems, norintiems auginti sąmoningus, sveikus ir atsakingus, mažiau vartojančius ir aplinką teršiančius vaikus.

Tiems, kurie siekia visam gyvenimui suformuoti jiems teisingus mitybos įpročius, galbūt nori ir patys valgyti kokybiškesnį maistą (net jei nesate alergiški kiaušiniams, ar norite juos mušti į pyragus, kai žinote, kaip šiandien auginamos vištos? Arba valgyti su hormonais ir antibiotikais užaugintas vištas, kai sočius ir maistingus pietus galima pasiruošti iš lęšių ir avinžirnių?).

Taip pat tiems, kurie nori užbėgti alergijai už akių ir siekia gaminti sveikiau. Ir tiems, kas jau yra susidūrę su lengva mažylio ar paauglio alergijos forma vienam iš produktų: kviečiams, kiaušiniams, laktozei, cukrui, riešutams. Jeigu tikrai žinote, kad alergiją sukelia būtent vienas maisto produktas, jeigu alergenas tikrai nustatytas, rinkitės receptus iš skyriaus, kuriame jo nėra ir bandykite, žinoma, pasitarę su specialistu, jei nesate tikri.

Knygos „Jokios alergijos! Receptai ir patarimai auginantiems alergiškus vaikus“ esmė – ne išbraukti mėgstamų vaikų patiekalų iš valgiaraščio, o pagaminti sveikesnius – kam atimti iš jų vaikystę? Galbūt nebūtina atsisakyti traškių skanėstų iš riešutų. Jei tik gydytojas leidžia, keiskite juos saulėgrąžų, moliūgų sėklomis ir palepinkite mažąjį smaližių gardžiu „tinginiu", traškiais javainiais ar nuostabaus skonio „Nutella" be riešutų.
2017-05-03

Labai nuvylė klaidinantis knygos pavadinimas., nes apie 70 % receptų yra su kvietiniais miltais ir pakeitus juos grikiniais ar avižiniais - dingsta skonis ir forma. Daug receptų su pienu ir kiaušiniais. Knyga su plačiu spektru receptų, bet yra specifinių ingirdientų, be kurių taip pat nesigauna. Sėkmės autoriams!

Parašykite atsiliepimą apie "Jokios alergijos!"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Receptų knygos

Asta Tvirbutienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Jokios alergijos!, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Jokios alergijos! aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Jokios alergijos! už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Jokios alergijos!? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Asta Tvirbutienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Jokios alergijos!" perkama kartu