⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Jokių kompromisų! (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-03-31 1.99 SoldOut

Knygos "Jokių kompromisų! (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Buvusio įkaitų derybininko Chris Voss knyga „Jokių kompromisų! Visada derėkitės, lyg spręstumėte gyvybės ir mirties klausimą!“ – tai ne kartą ekstremaliausiomis sąlygomis patikrintas požiūris į derybas – tiek namuose, tiek darbe.

Knygos „Jokių kompromisų!“ autorius dirbo Kanzas Sityje policininku, o vėliau tapo FTB agentu, kur jo kaip derybininko karjera vystėsi nuolat susiduriant su įvairiausio plauko nusikaltėliais – bankų plėšikais, grobikais, teroristais. Knyga nukelia į derybininkų darbo užkulisius, atskleidžia savybes, kurios autoriui padėjo tapti puikiu derybininku, juk nuo jo ir jo kolegų labai dažnai priklausydavo žmonių gyvybės. Čia rasite devynis principus – kontraktyvias taktikas ir strategijas – kurie padės išmokti įtikinti kitus tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime.

Chris Voss savo knygoje „Jokių kompromisų! Visada derėkitės, lyg spręstumėte gyvybės ir mirties klausimą!“ pateikia profesionalų požiūrį į derybas, tačiau priartina jį prie paprastų žmonių ir kasdienių situacijų. Jo įgyta patirtis yra aukso vertės bet kam, kas susiduria su situacijomis, kai labai svarbu įtikinti žmones ir laimėti diskusijas.

Gyvenimas yra nuolatinės derybos, kurioms reikia būti pasiruošus: automobilio pirkimas, derybos dėl algos, namų pirkimas, derybos dėl nuomos mokesčio, pokalbiai su partneriu. Nesvarbu, ar jūs verslininkas, ar tėvas, ar moksleivis, ar studentas – derėtis ir diskutuoti tenka dažnai. Knyga „Jokių kompromisų! Visada derėkitės, lyg spręstumėte gyvybės ir mirties klausimą!“ pakelia emocinį intelektą ir intuiciją į visiškai kitą lygį ir išmoko kaip įgyti pranašumą bet kokioje diskusijoje.

Chris Voss – verslininkas, knygų autorius, buvęs FTB agentas. FTB jis išdirbo 24 metus ir yra vienas iš žinomiausių ir labiausiai vertinamų derybininkų pasaulyje. Yra dirbęs su 150 tarptautinių įkaitų bylų. Išėjęs į pensiją įkūrė savo kompaniją „ Black Swan Group Ltd“, kuri moko verslo įmones derybų meno. Pats Chris Voss sukūrė programą, remdamasis savo patirtimi, ir drauge su profesionalų komanda tą programą pritaikė verslui. Yra dėstęs derybų meną daugybėje universitetų ir verslo mokyklų.

Iš anglų kalbos vertė Lina Navickaitė


  • Autorius: Chris Voss, Tahl Raz
  • Leidėjas: Liūtai ne avys
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • Formatas: 12x19, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099603384-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Jokių kompromisų! (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

Chris Voss, Tahl Raz pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Jokių kompromisų! (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Jokių kompromisų! (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Jokių kompromisų! (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Jokių kompromisų! (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Chris Voss, Tahl Raz tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Jokių kompromisų! (knyga su defektais)" perkama kartu