-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SPALIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Jonas Basanavičius. Gyvenimas ir veikla Vilniuje, 1905 metų rugpjūtis–1907 metų kovas

19,99 €
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-10-31 19.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Jonas Basanavičius. Gyvenimas ir veikla Vilniuje, 1905 metų rugpjūtis–1907 metų kovas " aprašymas

Biografinio pobūdžio knygos "Jonas Basanavičius. Gyvenimas ir veikla Vilniuje, 1905 metų rugpjūtis – 1907 metų kovas" dėmesio centre – Jono Basanavičiaus asmenybės ir mąstysenos bruožai. Keliama bei nagrinėjama ir esminė mokslinė problema – kaip Basanavičius savo gyvenimo ir veiklos Vilniuje metu reflektavo Lietuvos (paraleliai ir Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės) istorinę praeitį ir modeliavo šalies ateitį per Vilnių, kaip Lietuvos valstybinės praeities, simbolį.

Knyga "Jonas Basanavičius. Gyvenimas ir veikla, Vilniuje 1905 metų rugpjūtis – 1907 metų kovas" iliustruota fotografijų, atvirukų, dokumentų, dailės darbų atvaizdais.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Jonas Basanavičius. Gyvenimas ir veikla Vilniuje, 1905 metų rugpjūtis–1907 metų kovas "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Biografijos ir autobiografijos

Vytautas Budvytis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Jonas Basanavičius. Gyvenimas ir veikla Vilniuje, 1905 metų rugpjūtis–1907 metų kovas ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Jonas Basanavičius. Gyvenimas ir veikla Vilniuje, 1905 metų rugpjūtis–1907 metų kovas " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Jonas Basanavičius. Gyvenimas ir veikla Vilniuje, 1905 metų rugpjūtis–1907 metų kovas " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Jonas Basanavičius. Gyvenimas ir veikla Vilniuje, 1905 metų rugpjūtis–1907 metų kovas "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vytautas Budvytis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Jonas Basanavičius. Gyvenimas ir veikla Vilniuje, 1905 metų rugpjūtis–1907 metų kovas " perkama kartu