⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Jonas Karolis Chodkevičius. Impavidus pro patria mori. Bebaimis mirti už tėvynę

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-06-30 26.99 SoldOut

Knygos "Jonas Karolis Chodkevičius. Impavidus pro patria mori. Bebaimis mirti už tėvynę" aprašymas

Lietuvos didžiojo etmono Jono Karolio Chodkevičiaus gyvenimą, karinę ir visuomeninę veiklą, jo šeimos ir to meto gyvenamąją aplinką iliustruojantis leidinys, kuriame pateikti vaizdai iš 78 XVI–XX a. dokumentų, susijusių su J.K. Chodkevičiumi ir saugomų Vilniaus universiteto bibliotekoje. Didžiojo etmono asmenybės formavimasis, portretas ir jo, kaip šeimos žmogaus bei karo vado, bruožai dar papildomi duomenimis iš anksčiau nepublikuotų istorinių šaltinių vertimų.Parašykite atsiliepimą apie "Jonas Karolis Chodkevičius. Impavidus pro patria mori. Bebaimis mirti už tėvynę"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Memuarai apie visuomenę, politiką

Aušra Rinkūnaitė, Brigita Zorkienė, Mindaugas Marazas, Paulius Bagočiūnas, Sondra Rankelienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Jonas Karolis Chodkevičius. Impavidus pro patria mori. Bebaimis mirti už tėvynę", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Jonas Karolis Chodkevičius. Impavidus pro patria mori. Bebaimis mirti už tėvynę" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Jonas Karolis Chodkevičius. Impavidus pro patria mori. Bebaimis mirti už tėvynę" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Jonas Karolis Chodkevičius. Impavidus pro patria mori. Bebaimis mirti už tėvynę"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aušra Rinkūnaitė, Brigita Zorkienė, Mindaugas Marazas, Paulius Bagočiūnas, Sondra Rankelienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Jonas Karolis Chodkevičius. Impavidus pro patria mori. Bebaimis mirti už tėvynę" perkama kartu