Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Jonas Smilgevičius – kitoks signataras

Kaina: 4,69 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-10-31 4.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Jonas Smilgevičius – kitoks signataras" aprašymas

Jonas Smilgevičius (1870-1942) - žemaitis, pasirašęs Vasario 16-osios Aktą, agronomas, bankininkas, vienas aktyviųjų verslo organizatorių ir steigėjų Lietuvoje, atkaklus bei nuoseklus savo pasirinktose veiklos srityse žmogus, visuomeniškas, tačiau vengęs politikos ir viešojo gyvenimo. Paliko tik kuklų pluoštą straipsnių ir korespondencijų, labiau mėgo ramiai ir racionaliai veikti bei būti iš kitų neišsiskiriančiu labdariu tarpukaryje. Tačiau jis laikytinas vienu iš pagrindinių lietuviško verslo kūrėjų. Taigi - kitoks signataras, iš politikos pasitraukęs j ekonomikos sritį, kuri buvo ne mažiau svarbi.


  • Autorius: Algirdas Grigaravičius
  • Leidėjas: Voruta
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098102239

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Jonas Smilgevičius – kitoks signataras"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Memuarai apie visuomenę, politiką

Algirdas Grigaravičius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Jonas Smilgevičius – kitoks signataras", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Jonas Smilgevičius – kitoks signataras" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Jonas Smilgevičius – kitoks signataras" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Jonas Smilgevičius – kitoks signataras"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algirdas Grigaravičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Jonas Smilgevičius – kitoks signataras" perkama kartu