⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Jonizuojančioji spinduliuotė aplinkoje. Mokomasis uždavinynas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-03-31 6.49 SoldOut

Knygos "Jonizuojančioji spinduliuotė aplinkoje. Mokomasis uždavinynas" aprašymas

Sprendžiant uždavinius ne tik mokomasi teoriją taikyti praktikoje, bet geriau suprantama bei įsisavinama pati teorija. Uždavinius spręsti lengviau išmokti naudojantis mokomaisiais uždavinynais. Jonizuojančiosios spinduliuotės tematika vientiso uždavinyno, ir ne tik mokomojo, lietuvių kalba iki šiol nėra. Naudotis daugeliu uždavinynų, kuriuose yra šios tematikos uždavinių, nepatogu, pasunkėja bei išsitęsia mokymo ir mokymosi procesas.
Šio uždavinyno kiekvieną iš dešimt skyrių sudaro: teorinis įvadas, mokomieji uždaviniai, pratimai, mokomųjų uždavinių sprendinių aiškinimai ir atsakymai, pratimų atsakymai. Pratimai skirti savarankiškoms studijoms. Mokomojo uždavinyno priedų lentelėse pateikti koeficientai ir konstantos, būtini ne tik pateiktiems uždaviniams spręsti, bet ir savarankiškoms studijoms ar gilesnei dalyko analizei.
Uždavinynas skirtas technikos universitetų magistrantams ir doktorantams, studijuojantiems jonizuojančiąją spinduliuotę, apsaugą nuo jos bei taikymą praktiniams tikslams. Tikėtina, kad juo galės naudotis ir taikomąją branduolio fiziką studijuojantys bakalaurantai. Uždavinyno struktūra pritaikyta mokymo procesui ir savarankiškoms studijoms.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Jonizuojančioji spinduliuotė aplinkoje. Mokomasis uždavinynas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Jonizuojančioji spinduliuotė aplinkoje. Mokomasis uždavinynas", Donatas Butkus. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Donatas Butkus su knyga "Jonizuojančioji spinduliuotė aplinkoje. Mokomasis uždavinynas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Jonizuojančioji spinduliuotė aplinkoje. Mokomasis uždavinynas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Donatas Butkus. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Jonizuojančioji spinduliuotė aplinkoje. Mokomasis uždavinynas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Jonizuojančioji spinduliuotė aplinkoje. Mokomasis uždavinynas" perkama kartu