0

Jono Lasickio pasakojimas apie žemaičių dievus: tekstas ir kontekstai

  • Nuolaida knygai -31%
Kaina internetu: 8,39 €
Kaina knygyne: 11,99 €*
Sutaupote: 3.60 € (31%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Jono Lasickio pasakojimas apie žemaičių dievus: tekstas ir kontekstai

  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 190
  • ISBN ar kodas: 9786094500107

2021-01-31 8.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Jono Lasickio pasakojimas apie žemaičių dievus: tekstas ir kontekstai" aprašymas

Ginčas, ko vertas Jono Lasickio pasakojimas apie žemaičių dievus, prasidėjo prieš pusantro šimto metų. Jis tęsiasi ir dabar. Knygoje skelbiamu naujai parengtu originalo tekstu, nauju vertimu ir ypač studija pasistengta tą ginčą perkelti į šiuolaikinį lygmenį, siūlant užuot ieškojus, ką XVI a. autorius "iškraipė", ar ko "nesuprato", rūpestingai atkurti jo perteiktą pasaulėvaizdį. Pirmą kartą analizuojama ir užmirštoji Lasickio veikalo dalis, skirta šventųjų kultui, atskleidžianti autoriaus vertybes bei istorinį kontekstą.

Šeštoji serijos "Baltų mitologijos ir ritualo tyrimai" knyga (vyr red. Pranas Vildžiūnas).

Parašykite atsiliepimą apie "Jono Lasickio pasakojimas apie žemaičių dievus: tekstas ir kontekstai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Jono Lasickio pasakojimas apie žemaičių dievus: tekstas ir kontekstai, kurią skaitytojams dovanoja Vytautas Ališauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vytautas Ališauskas su knyga Jono Lasickio pasakojimas apie žemaičių dievus: tekstas ir kontekstai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Jono Lasickio pasakojimas apie žemaičių dievus: tekstas ir kontekstai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Ališauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Jono Lasickio pasakojimas apie žemaičių dievus: tekstas ir kontekstai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Jono Lasickio pasakojimas apie žemaičių dievus: tekstas ir kontekstai" perkama kartu