0

Jos širdies architektas (serijos „Meilės architektai“ 2-oji knyga)

  • Nuolaida knygai -35%
Kaina internetu: 4,29 €
Kaina knygyne: 6,59 €*
Sutaupote: 2.30 € (35%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Jos širdies architektas (serijos „Meilės architektai“ 2-oji knyga)

  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • ISBN ar kodas: 9786090303573

2020-10-31 4.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Jos širdies architektas (serijos „Meilės architektai“ 2-oji knyga)" aprašymas

Dviejų knygų serijos „Meilės architektai“ 2-oji knyga.

Tikra Noros Roberts klasika. Du stiprūs, protingi ir talentingi architektai supranta, kad laimę galima rasti tik sugriovus širdį saugančias sienas...

Kai kurie vyrai vien žvilgsniu ar šypsena gali priversti širdį daužytis. Abra Vilson neabejoja – architektas Kodis Džonsonas, su kuriuo ji priversta dirbti prie viešbučio statybų projekto, vienas tokių. Jo gražios akys ir siutinamai patraukli šypsena blaško Abrą, tačiau ji neketina pamesti galvos. Jai nepatinka tokie pasipūtėliai avantiūristai. Jeigu ir leisis bučiuojama, tai tik todėl, kad pati to nori. Jei ir įsivels į neįpareigojantį meilės romaną, tai tik nustačiusi savo taisykles ir sąlygas.
Abra nenumano, kad Kodis turi kitų planų...

Iš anglų kalbos vertė Audra Virbalytė

Parašykite atsiliepimą apie "Jos širdies architektas (serijos „Meilės architektai“ 2-oji knyga)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autoriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Jos širdies architektas (serijos „Meilės architektai“ 2-oji knyga), kurią skaitytojams dovanoja Nora Roberts. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Nora Roberts su knyga Jos širdies architektas (serijos „Meilės architektai“ 2-oji knyga) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Jos širdies architektas (serijos „Meilės architektai“ 2-oji knyga) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Nora Roberts. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Jos širdies architektas (serijos „Meilės architektai“ 2-oji knyga) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Jos širdies architektas (serijos „Meilės architektai“ 2-oji knyga)" perkama kartu