0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Jos vardas Nippė

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 4,69 €
Kaina knygyne: 6,29 €*
Sutaupote: 1.60 € (26%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-11-14 Karina

Rekomenduoju! Viena geriausiu vaikystes knygu! Ilgai islikusi!


2022-01-31 4.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Jos vardas Nippė" aprašymas

Vieno mylimiausių lietuvių vaikų rašytojo Vytauto Račicko  knyga „Jos vardas Nippė“ – tai jautri trapios vaikystės istorija. Nuo vaikiško juoko ir meilės iki išdavystės ir visai nevaikiškų gyvenimo pamokų.

Nippei – devyneri. Jos tėtis Napoleonas davė jai tokį keistą vardą, norėdamas, kad šis būtų panašus į jo vardą tiek pat, kiek pati mergaitė buvo panaši į tėtį. Jis savo rankomis vos per porą vasarų surentė nedidelį vasarnamį ir pirtį. Tėčiui mirus, Nippė su mama persikrausto gyventi į tą sodo namelį, o butą išnuomoja, kad užtektų pinigų Nippės muzikos pamokoms. Mat tėtis liepė Nippei prižadėti, jog muzikos ji nemes. Dar jos su mama augina agurkus šiltnamyje, kurį irgi pastatė tėtis.

Nippė kasdien groja fleita ir dažnai tai daro šiltnamyje, kad kaimynų vaikai iš jos nesišaipytų. Kaimynystėje gyvena trys padūkėliai berniukai, kurie šiaip jau visai draugiški, bet kai tik Nippė ima groti fleita, jie tuoj surengia beždžioniukų koncertą su senais instrumentais. O šiltnamis pasirodė visai gera vieta išvengti tų trijų pamaivų. Be to, Nippės muzika labai jau gerai veikia agurkus...

Nippės mama kiekvieną sekmadienį eina į bažnyčią pasikalbėti su tėčiu... Praėjus kiek laiko, ji susipažįsta su vyru, vardu Oskaras. Tačiau Nippei Oskaras nepatinka.

Vytautas Račickas ( g. 1952 m.) – vaikų rašytojas, žurnalistas. Gimė Anykščių rajone Keblonių kaime. Vilniaus universitete įgijo lietuvių kalbos ir literatūros specialybę. Dirbo laikraščių „Tarybinis mokytojas“, „Lietuvos pionierius“ redakcijose, vėliau buvo jaunimo pamėgto žurnalo „Genys“ vyriausiasis redaktorius. Apysaka „Šlepetė“ 1996 metais IBBY Lietuvos skyriaus buvo išrinkta geriausia metų knyga vaikams. 1998 m. už apysaką „Zuika dar gyvas“ rašytojui įteikta Gabrielės Petkevičaitės-Bitės premija, o 2003 m. trečioji trilogijos knyga apdovanota rašytojo Vytauto Tamulaičio premija. 2011 m. V. Račickui įteikta Vaikų literatūros premija.
Rašytojas savo knygose kalba apie sudėtingas, jautrias problemas, vaikų skaudulius. Tokios temos kaip tėvų skyrybos, sunkumai mokykloje, nesutarimai su draugais jo knygose pateikiamos natūraliai ir subtiliai. Autorius sudomina ir vaikus, ir vyresnius skaitytojus, jo knygose nemažai detektyvinių elementų, nuotykių ir vaikiškos išminties.

Nippė taip pat pasirodė ir dar poroje V. Račicko knygų "Nippė namie" ir "Nippė nori namo".


  • Autorius: Vytautas Račickas
  • Leidėjas: Vytautas Račickas
  • Išleidimo metai: 2002
  • Knygos puslapių skaičius: 139
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955-507-22-5

2021-11-14

Rekomenduoju! Viena geriausiu vaikystes knygu! Ilgai islikusi!

2020-06-03

Labai gera knyga man patiko nusipirkau ir antra ir trečią dalį.

Parašykite atsiliepimą apie "Jos vardas Nippė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Jos vardas Nippė", kurį pristato Vytautas Račickas. Siūlome ne tik išsamų "Jos vardas Nippė" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Vytautas Račickas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Jos vardas Nippė". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Jos vardas Nippė" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Jos vardas Nippė" perkama kartu