⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Jovaro įduba

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-03-31 9.49 SoldOut

Knygos "Jovaro įduba" aprašymas

Intriguojantis ir paslaptingas detektyvas „Jovaro įduba“ tęsia rašytojos L. J. Ross knygų seriją apie detektyvą Rajeną. Po pirmosios knygos „Šventoji sala“ sėkmės, rašytoja sukūrė įtaigų ir veiksmo kupiną tęsinį.

Detektyvas vyresnysis inspektorius Rajenas tikisi pamiršti savo audringą praeitį ir bent kiek atsipūsti. Tačiau Adriano sienoje, netoli Jovaro įdubos randamas jaunos moters skeletas. Palaikai čia išgulėjo dešimt metų. Dabar tai Rajeno užduotis – atkurti merginos praeitį ir išsiaiškinti, kas anuomet jai nutiko. Lyg to būtų per maža, netrukus toje pačioje vietoje randamas dar vienos moters kūnas. Ar šie nusikaltimai susiję?

Tyrimas juda skirtingomis kryptimis, o Rajenas priverstas susidurti su savo paties demonais. Negana to, jis įsipainioja į katės ir pelės žaidimą su žudiku, kurio, rodos, neįmanoma sustabdyti.

Šioje įtemptoje ir veiksmo kupinoje istorijoje paslaptys ir žmogžudystės pagardinamos žiupsneliu romantikos ir humoro, o atsvarą nusikaltimų tamsai suteikia įspūdingas Nortumbrijos kalvų ir Adriano sienos kraštovaizdis.

Romantiški santykiai tarp Rajeno ir Anos, prasidėję tiriant bylą „Šventojoje saloje“, knygoje „Jovaro įduba“ tęsiasi toliau ir ryšys tarp jų tik tvirtėja. Tačiau pradėjus tirti žmogžudystes, judviejų santykiai ir vėl atsiduria aklavietėje. Ar pavyks jiems likti drauge?

L. J. Ross – anglų rašytoja, tarptautiniais bestseleriais tapusių knygų apie detektyvą Rajeną autorė. Jos pirmasis romanas „Šventoji sala“, pasirodęs 2015 metais, greitai užkariavo skaitytojų širdis ir užėmė pirmąją vietą Amazon bestselerių sąraše. Taip pat tapo bestseleriu Didžiojoje Britanijoje ir Australijoje.
Po to autorė parašė dar septynias knygas apie detektyvą Rajeną ir jo tiriamas bylas.

Rašytoja gimė Anglijoje, Nortumberlande. Studijavo teisę King's koledže Londono universitete, taip pat studijavo Paryžiuje ir Florencijoje. Daug metų dirbo advokatės darbą Londone, kol priėmė sprendimą pakeisti savo veiklą ir imtis to, apie ką seniai svajojo – rašymo. Jos knygos ypač populiarios elektroninių skaityklių Kindle formatu, todėl rašytoja greitai pasiekė milijonus skaitytojų.
Dabar L. J. Ross užsiima tik rašymu. Gyvena su vyru ir sūnumi Nortumberlande. Mėgsta skaityti įvairias knygas, keliauti ir leisti laiką su draugais ir šeima.

„L. J. Ross yra Kindle karalienė“.
Sunday Telegraph

„L. J. Ross palaiko kompaniją geriausiems paslaptingų detektyvų rašytojams“.

The Times

Iš anglų kalbos vertė Dalia PaslauskienėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Jovaro įduba"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Jovaro įduba", L.J. Ross. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar L.J. Ross su knyga "Jovaro įduba" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Jovaro įduba" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė L.J. Ross. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Jovaro įduba" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Jovaro įduba" perkama kartu