0

Judančios akytės. Linksmieji augintiniai

  • Nuolaida knygai -43%
Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 5,19 €*
Sutaupote: 2.20 € (43%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Judančios akytės. Linksmieji augintiniai

  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 22x27, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 34
  • ISBN ar kodas: 9786094402913

2020-10-31 2.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Judančios akytės. Linksmieji augintiniai" aprašymas

Ši lipdukų knyga – tikras malonumas jauniesiems gyvūnėlių mylėtojams! Knygoje gausu mielų gyvūnėlių, įdomių žaidimų, galvosūkių, daugiau negu 250 žaismingų lipdukų. Smagaus žaidimo!

Parašykite atsiliepimą apie "Judančios akytės. Linksmieji augintiniai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lipdukų ir spalvinimo knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Judančios akytės. Linksmieji augintiniai, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Judančios akytės. Linksmieji augintiniai aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Judančios akytės. Linksmieji augintiniai. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Judančios akytės. Linksmieji augintiniai dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Judančios akytės. Linksmieji augintiniai" perkama kartu