0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Judita Vaičiūnaitė. Raštai, II tomas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 18.13 SoldOut

Knygos "Judita Vaičiūnaitė. Raštai, II tomas" aprašymas

Poetės, dramaturgės, vertėjos ir kritikės Juditos Vaičiūnaitės (1937-2001) Raštų 2-ąjį tomą sudaro rinkinių Pilkas šiaurės namas (1994), Žemynos vainikai (1995), Seno paveikslo šviesa (1998), Debesų arka (2000), knygelių vaikams (Spalvoti piešiniai, 1971; Balkonas penktame aukšte, 1976; Karuselės elnias, 1981), taip pat tik periodikoje skelbti ir visai niekur nepublikuoti eilėraščiai.
Antroji šio Raštų tomo dalis - Juditos Vaičiūnaitės vertimai, atrinkti pagal įvairių tautų poezijos svarbą, artimumą pačiai autorei ir vertimų kokybę.


Parašykite atsiliepimą apie "Judita Vaičiūnaitė. Raštai, II tomas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Judita Vaičiūnaitė. Raštai, II tomas", kurią skaitytojams dovanoja Judita Vaičiūnaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Judita Vaičiūnaitė su knyga "Judita Vaičiūnaitė. Raštai, II tomas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Judita Vaičiūnaitė. Raštai, II tomas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Judita Vaičiūnaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Judita Vaičiūnaitė. Raštai, II tomas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Judita Vaičiūnaitė. Raštai, II tomas" perkama kartu