⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Jujutsu Kaisen, Vol. 3

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-12-31 10.99 SoldOut

Knygos "Jujutsu Kaisen, Vol. 3" aprašymas

Jujutsu Kaisen – Yuji Itadori yra pasiryžęs išgelbėti pasaulį nuo prakeiktų dvasių, tačiau netrukus sužino, kad geriausias būdas tai padaryti yra pamažu prarasti savo žmogiškumą ir pats juo tapti! Pasaulyje, kuriame prakeiktos dvasios maitinasi nieko neįtariančiais žmonėmis, legendinio ir gąsdinančio demono Ryomen Sukuna fragmentai buvo pamesti ir išbarstyti…Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Jujutsu Kaisen, Vol. 3"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Manga komiksai (anglų k.)

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Jujutsu Kaisen, Vol. 3", kurį pristato Gege Akutami. Siūlome ne tik išsamų "Jujutsu Kaisen, Vol. 3" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Gege Akutami. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Jujutsu Kaisen, Vol. 3". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Jujutsu Kaisen, Vol. 3" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Jujutsu Kaisen, Vol. 3" perkama kartu