0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Julijonas Algimantas Stankevičius-Stankus

14,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-10-31 14.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Julijonas Algimantas Stankevičius-Stankus" aprašymas

Stankaus gyvenimo ir kūrybos visuma tokia unikali, kad ją galima analizuoti tiek tapybos tradicijų, jos kanonų, tiek, anot Petro Repšio, ir genialių nukrypimų nuo jų kontekste. Taigi interpretacijas galima sieti ir su lietuvių koloristinės tapybos viršukalnėmis, ir su eklektiškais, nerespektabiliais, nereprezentatyviais, net antimeniniais kūrybos veiksniais, veiksmais, kūriniais ir objektais.Parašykite atsiliepimą apie "Julijonas Algimantas Stankevičius-Stankus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Julijonas Algimantas Stankevičius-Stankus", kurią skaitytojams dovanoja Sud.Povilas Ričardas Vaitiekūnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud.Povilas Ričardas Vaitiekūnas su knyga "Julijonas Algimantas Stankevičius-Stankus" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Julijonas Algimantas Stankevičius-Stankus" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud.Povilas Ričardas Vaitiekūnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Julijonas Algimantas Stankevičius-Stankus" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Julijonas Algimantas Stankevičius-Stankus" perkama kartu