0
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Julijos sapnai

  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2006
  • Formatas: 25x23, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 31
  • ISBN ar kodas: 9955-683-07-4

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Julijos sapnai" aprašymas

Iliustravo dailininkas Kęstutis Kasparavičius - "Mažojo Nobelio" - Anderseno medalio nominantas.
„Julijos sapnai“, kartu su „Tinginių pasakomis“ ir „Kiaušinių pasakomis“, sudaro žaismingą trilogiją, kurią sukūrė du talentingi, vaikų pamėgti, lietuvių menininkai – rašytojas Vytautas V. Landsbergis ir dailininkas K. Kasparavičius. Šis naujas lietuvių vaikų literatūroje duetas užburia skaitytoją nuoširdumu, neįtikėtinų istorijų paprastumu ir vaikišku pasaulio matymu... „Julijos sapnai“ - tai istorija apie mergaitę sapnuose keliaujančią per apvalųjį, kampuotąjį, raudonąjį, atvirkščią pasaulius. Klausimai, kurie iškyla mažajai Julijai, iškyla ir mums – suaugusiems vaikams: ar gali kartu sugyventi ir vienas kitu džiaugtis „apvalus“, „kampuotas“, gal „atvirkščias“ žmogus? Ši knygelė – tai mažytis žingsnelis atsakymo link...

Parašykite atsiliepimą apie "Julijos sapnai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Julijos sapnai, kurią skaitytojams dovanoja Kęstutis Kasparavičius, Vytautas V. Landsbergis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kęstutis Kasparavičius, Vytautas V. Landsbergis su knyga Julijos sapnai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Julijos sapnai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kęstutis Kasparavičius, Vytautas V. Landsbergis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Julijos sapnai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Julijos sapnai" perkama kartu