Grožinė literatūra už SUPERKAINĄ! Tūkstančiai knygų čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Jums 40! 100 patarimų vyrui: ką daryti ir ko nedaryti iki kito jubiliejaus (knyga su defektais)

Kaina: 1,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 1.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Jums 40! 100 patarimų vyrui: ką daryti ir ko nedaryti iki kito jubiliejaus (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Švenčiant 40-ies metų jubiliejų išties gali apimti panika: po daugybės nuotykių kupinų metų staiga užsinori anksti eiti miegoti, o plokščias pilvas be jokio įspėjimo pavirsta statinaite. Atsidūrus tokiame gąsdinančiame gyvenimo etape ši 100 to patarimų knyga Jums padės ateinančio jubiliejaus sulaukti iškelta galva.

Sulaukę 40-ies Jūs jau esate šį tą nuveikęs gyvenime. Jūs baigėte mokslus ir jau nemažai laiko dirbate. Galbūt Jūs radote savo gyvenimo moterį ir esate susituokęs. O gal nepasisekė ir Jūs iš naujo ieškote tos vienintelės. Galbūt turite vaikų ir esate atsakingas už mažus žmogučius, kurie be Jūsų dar niekaip neišsiverstų.

Nesvarbu, kaip susiklostė Jūsų gyvenimas – 40-asis gimtadienis bet kuriuo atveju yra proga pažvelgti į jau prabėgusius metus. Kas susiklostė gerai ir kas nenusisekė? Ar Jūs patenkintas savo gyvenimu, o gal norėtumėte kažką pakeisti? Ko tikitės iš ateinančių metų?

Turbūt nėra temos, apie kurią Adamas Grossmannas (Adam Großmann) nebūtų rašęs – pradedant vakarėlių ir savęs ugdymo vadovais ir baigiant patarimais, kaip derėtų elgtis gedint. Sukaupus tiek gyvenimiškos patirties autoriui pagaliau atėjo laikas pakalbėti apie tai, ką derėtų ir ko nederėtų daryti sulaukus tam tikro amžiaus.

Knygoje "Jums 40! 100 patarimų vyrui: ką daryti ir ko nedaryti iki kito jubiliejaus" su humoru, lengvu ir patraukliu rašymo stiliumi, autorius pataria ką kiekvienas vyras turėtų spėti padaryti 40-ies ir perspėja, kurių idėjų įgyvendinimo geriau atsisakyti!


  • Pavadinimas originalo kalba: 40 Jahre: 100 Dinge, die MANN vor der nächsten Null unbedingt tun oder lassen sollte: Der Ratgeber für Geburtstagskinder/echte Männer
  • Autorius: Adam Grossmann
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • Formatas: 12x17, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094420979-BR
  • Vertėjas: Jūratė Žukauskaitė
  • Iš kokios kalbos versta: vokiečių

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Jums 40! 100 patarimų vyrui: ką daryti ir ko nedaryti iki kito jubiliejaus (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie santykius

Adam Grossmann pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Jums 40! 100 patarimų vyrui: ką daryti ir ko nedaryti iki kito jubiliejaus (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Jums 40! 100 patarimų vyrui: ką daryti ir ko nedaryti iki kito jubiliejaus (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Jums 40! 100 patarimų vyrui: ką daryti ir ko nedaryti iki kito jubiliejaus (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Jums 40! 100 patarimų vyrui: ką daryti ir ko nedaryti iki kito jubiliejaus (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Adam Grossmann tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Jums 40! 100 patarimų vyrui: ką daryti ir ko nedaryti iki kito jubiliejaus (knyga su defektais)" perkama kartu