0

Jums 60! 100 patarimų vyrui: ką daryti ir ko nedaryti iki kito jubiliejaus

  • Nuolaida knygai -73%
Internetu: 2,99 €
Knygyne: 10,99 €*
Sutaupote: 8.00 € (73%)
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Jums 60! 100 patarimų vyrui: ką daryti ir ko nedaryti iki kito jubiliejaus

  • Leidėjas: Didakta
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 12x17, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 160
  • ISBN ar kodas: 9786094420993

2020-07-31 2.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Sulaukęs 60-ies Jūs jau esate šį tą nuveikęs gyvenime. Jūs jau įsitvirtinęs savo darbo vietoje ir dabar, paskutiniaisiais savo profesinio gyvenimo metais, galite šiek tiek atsipalaiduoti. Greičiausiai Jūs susituokęs, galbūt jau net ir antrą kartą. Turbūt ir vaikų susilaukėte. Galbūt Jūs jau net tapote ar greitai tapsite seneliu. Iki pensijos taip pat nebedaug liko laukti. Galų gale, nesvarbu, kaip susiklostė Jūsų gyvenimas: 60-asis gimtadienis bet kuriuo atveju yra proga įvertinti jau prabėgusius metus. Kas susiklostė gerai ir kas nenusisekė? Ko tikitės iš ateinančių metų? Sulaukus didelio jubiliejaus išties gali apimti panika, tačiau dabar, pirmą kartą po daugelio metų, Jūsų vėl laukia naujas gyvenimo etapas.

Vieniems žmonėms prie šių pokyčių prisitaikyti lengviau, kitiems sunkiau, tačiau niekas neturi gyvenimo instrukcijos. Niekas mums nepasakys, kaip reikia gyventi – tai mes turime išsiaiškinti patys. O ši knyga "Jums 60! 100 patarimų vyrui: ką daryti ir ko nedaryti iki kito jubiliejaus" Jus šiek tiek pastūmės teisinga kryptimi. Ji Jums pasufleruos, ką sulaukęs 60-ies turėtumėte nuveikti ir ko reiktų nedaryti, duos vertingų patarimų, kaip sėkmingai nugyventi ir ateinančius metus. Beje, skaitant šią knygą, kaip visada gyvenime, galioja taisyklė: juoktis nedraudžiama ir net pageidautina!

Šioje serijoje jau išleistos knygos „Jums 40! 100 patarimų vyrui: ką daryti ir ko nedaryti iki kito jubiliejaus“ ir „Jums 50! 100 patarimų vyrui: ką daryti ir ko nedaryti iki kito jubiliejaus“. "Jums 60! 100 patarimų vyrui: ką daryti ir ko nedaryti iki kito jubiliejaus" - jau trečia - paskutinė - serijos knyga.


Iš vokiečių kalbos vertė Jūratė Žukauskaitė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu