0

Jums reikia malonių, vaikučiai

  • Nuolaida knygai -76%
Internetu: 0,49 €
Knygyne: 1,99 €*
Sutaupote: 1.50 € (76%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Jums reikia malonių, vaikučiai

  • Leidėjas: Vitas Kaknevičius
  • Išleidimo metai: 2001
  • Puslapių skaičius: 117
  • ISBN ar kodas: 9955482036

0.49 In stock
Į krepšelį
Aprašymas
Dalinkite malones, Kunige!

Kunigas Vitas Kaknevičius skaitytojams jau pažįstamas savo eilėraščių knygomis "Atminties šulinys", "Regiu stebuklą saulei tekant".
Naujasis autoriaus leidinys "Jums reikia malonių, vaikučiai" skirtas vaikams. Tai naujas posūkis kunigo kūryboje. Knygelėje tebevyrauja anksčiau gvildentos temos - meilė Dievui, kuris "nušviečia kasdienybę pilką", Mergelei Marijai, Tėvynei, Mamai, kuriai "meilės gėlės nenuvys ". Čia sutinkame pažįstamas autoriaus nuotaikas - nerimą, siekimą aukštesnių idealų: noris skrydžiui pakilti savo kūnu, dvasia ". Labai gražios ir pritaikytos dailininko Olego Fiodorovo iliustracijos. Tarsi žvelgdamas pro savo vaikystės langą, kunigas nugrimzta į vaikišką pasaulį. Čia sutiksime ir mokinuką, ir dar mažą pipirą, kuris nori "dviratuką valdyti". Eilėraščiai sužavi savo paprastumu, nuoširdumu, gražiais pamokymais: "Gerumo širdy neužkask", "Tegul gerumo duona sustiprina jėgas ", "Aš darbą puošiu maldele ". Vaikai čia sutiks savo mėgstamus gyvūnėlius: ežiuką, pingviniuką, voverytę, boružėlę, bitutę... Daug proginių eilėraštukų, ypač apie Kalėdas.
Ačiū, Kunige, kad jautriai jaučiate vaikiškos sielos liūdesio ir džiaugsmo atspalvius, kad išsaugojot širdies tyrumą, per kurį mokate pažvelgti į vaikišką pasaulį. Nepadėkite plunksnos! Tas, Kuris Jus įkvėpė ir toliau bus Jums dosnus Savo išmintimi, žodžio grožiu, kurį Jūs nuoširdžiai dalijate kitiems. Dalinkite malones ir toliau. Mažajam skaitytojui ji pirmoji. Lauksime jų gausos.Mokytoja Rūta Butkienė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu