0

Jundos lemtis

5.0
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2020-10-27 Skaitytojas

Informacija

Jundos lemtis

  • Leidėjas: Tvermė
  • Išleidimo metai: 1997
  • Formatas: 15x21, minkšti vrišeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 154
  • ISBN ar kodas: 9986476151

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Jundos lemtis" aprašymas
Jaunimui skirta apysaka iš XIII a. pradžios apie žemaičių rikio Žybarto dukrą Jundą, likimo apdovanotą stebuklinga taiklumo dovana.
2020-10-27

2020-01-05

Parašykite atsiliepimą apie "Jundos lemtis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių autorių literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Jundos lemtis, kurį parašė Skomantas. Siūlome ne tik išsamų Jundos lemtis aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Skomantas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Jundos lemtis. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Jundos lemtis dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Jundos lemtis" perkama kartu