0

Jungtuvių dovana. Sutuoktinių maldos

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Jungtuvių dovana. Sutuoktinių maldos

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 12x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • ISBN ar kodas: 9789955291978

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Jungtuvių dovana. Sutuoktinių maldos" aprašymas
Vestuvių dieną pažadėdami vienas kitam savo ateitį, menkai suprantame, kokia ji bus. Kai ateitis pamažu skleidžiasi, kad metai po metų pasirinktume gyventi santuokoje, reikia daugybės Dievo dovanų, ypač brandos, o dar svarbiau – malonės. Tegu šie pamąstymai ir maldos kalba apie jūsų santuokoje veikiančią malonę ir padeda jums tęsti bendrą šokį visą gyvenimą.

Parašykite atsiliepimą apie "Jungtuvių dovana. Sutuoktinių maldos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Jungtuvių dovana. Sutuoktinių maldos, kurią skaitytojams dovanoja Kathleen Finley. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kathleen Finley su knyga Jungtuvių dovana. Sutuoktinių maldos jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Jungtuvių dovana. Sutuoktinių maldos patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kathleen Finley. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Jungtuvių dovana. Sutuoktinių maldos palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Jungtuvių dovana. Sutuoktinių maldos" perkama kartu