0

Juoda kaip juodmedis. Trečia "Raudona kaip kraujas" knyga

Informacija

Juoda kaip juodmedis. Trečia "Raudona kaip kraujas" knyga

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 184
  • ISBN ar kodas: 9786090119358

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Juoda kaip juodmedis. Trečia "Raudona kaip kraujas" knyga" aprašymas
Trečiajame Salla Simukka romane "Juoda kaip juodmedis" toliau pasakojama apie septyniolikmetę Snieguolę Anderson. Paauglei sugrįžus į Suomiją jos gyvenimas vėl ima suktis apie mokyklos pabaigimą. Gavusi pagrindinį vaidmenį mokyklos spektaklyje, Snieguolė repeticijų metu sutinka ir naują mylimąjį - Sampsą.

Artėjant spektaklio premjerai, mergina ima gauti baimę keliančius meilės raštelius. Netrukus ima aiškėti, kad laiškų autorius apie merginą žino labai daug - netgi tai, ką ši buvo nuslėpusi nuo savęs pačios. Negana to, jis, regis, nusiteikęs nelabai draugiškai, o jo dvasia - juoda kaip juodmedis. Snieguolė supranta, kad privalo kuo greičiau demaskuoti savo persekiotoją. Bet kas jis toks ir kodėl ją persekioja? Laikas nenumaldomai senka, o Snieguolė stačia galva įpuola į dar vieną pavojingą istoriją...

Salla Simukka (Sala Simuka, g. 1981) - Tamperėje gyvenanti rašytoja ir švedų kalbos vertėja. Parašė keletą romanų ir trumposios prozos rinkinį, į suomių kalbą išvertė nemažai romanų suaugusiesiems, knygelių vaikams, teatro pjesių. Rašo knygų recenzijas dienraščiams Helsingin Sanomat ir Hämeen Sanomat bei žurnalui Suomen Kuvalehti. Taip pat dirba jaunimo literatūros leidinio LUKUfiilis redaktorės pavaduotoja.

2013 metais ši jauna rašytoja buvo apdovanota prestižine Suomijoje Topelijaus vardo premija, kuri skiriama už nuopelnus vaikų ir jaunimo literatūrai.

...jaučiausi taip, tarsi viskas vyktų su manimi. Kartais netgi užmiršdavau kvėpuoti, kai kartu su Snieguole lėkiau Prahos gatvėmis ir sulaikiusi kvapą laukiau, kaip įvykiai klostysis toliau.
Hemulin kirjahylly Literature Blog

Iš suomių k. vertė Aida Krilavičienė

Parašykite atsiliepimą apie "Juoda kaip juodmedis. Trečia "Raudona kaip kraujas" knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Juoda kaip juodmedis. Trečia "Raudona kaip kraujas" knyga, kurią skaitytojams dovanoja Salla Simukka. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Salla Simukka su knyga Juoda kaip juodmedis. Trečia "Raudona kaip kraujas" knyga jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Juoda kaip juodmedis. Trečia "Raudona kaip kraujas" knyga patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Salla Simukka. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Juoda kaip juodmedis. Trečia "Raudona kaip kraujas" knyga palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Juoda kaip juodmedis. Trečia "Raudona kaip kraujas" knyga" perkama kartu