Tūkstančiai knygų IKI 5€ RINKITĖS ČIA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Juodasis Gražuolis

Kaina internetu: 14,89 €
Kaina knygyne: 18,89 €*
Sutaupote: 4,00 € (22%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 14.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Juodasis Gražuolis" aprašymas

Ar kada pagalvojote, kas nutiktų, jei labai norėtumėte ką nors pasakyti, bet negalėtumėte?
Kaip pasikeistų pasaulis, jei visi, pastebėję neteisybę, nenumotų ranka ir nenueitų šalin?
O ką jaučia žirgas, kai juo jojate?

Juodasis Gražuolis visuomet atlieka savo pareigą sąžiningai ir savęs negailėdamas. Deja, žmogus jam ne visada atsidėkoja tuo pačiu ir pamiršta, kad ne tik jis, bet visos pasaulio būtybės yra vertos meilės ir pagarbos.

„Juodasis Gražuolis“ – visame pasaulyje žinomas ir skaitytojų pripažintas autorės Anos Siuvel (Anna Sewell, 1820–1878) kūrinys apie nepaprastą žirgo gyvenimą XIX a. Anglijoje. Skaitytojas iš žirgo pasakojimo sužino netikėtų ir įdomių dalykų apie to meto aplinką ir žmonių gyvenimą, o šviesi knygos pabaiga sukelia daug jautrių minčių apie žmogaus ir gyvūno ryšį.

Iš anglų kalbos vertė Vilija Vitkūnienė  • Autorius: Anna Sewell
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • Formatas: 20x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094416255

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Juodasis Gražuolis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinė literatūra paaugliams, jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Juodasis Gražuolis", kurį pristato Anna Sewell. Siūlome ne tik išsamų "Juodasis Gražuolis" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Anna Sewell. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Juodasis Gražuolis". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Juodasis Gražuolis" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Juodasis Gražuolis" perkama kartu