0

Juodasis obeliskas (Munken Premium)

5.0
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama
Naujausia Kristinos Sabaliauskaitės knyga PETRO IMPERATORĖ jau prekyboje!

Jus tikrai sudomins kuri nors knyga iš pasiūlymo ATPIGO!!
2013-11-12 patogupirkti.lt

Prašom :)

Informacija

Juodasis obeliskas (Munken Premium)

  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 432
  • ISBN ar kodas: 9789955134039

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Knyga atspausdinta ant labai kokybiško Munken Premium popieriaus, kuris negelsta ir pasižymi ilgaamžiškumu."Juodasis obeliskas"
- bene stipriausias ir geriausias XX a. pasaulinės literatūros klasiko Ericho Maria Remarque’o (1898-1970) romanas, skaitytoją nukeliantis į sunkios ekonominės padėties ir nesuvaldomos infliacijos alinamą Vokietiją 1923-1924 m. Žaismingas, šmaikštus pasakojimas, kaip priešprieša tamsiai ir sunkiai aprašomojo laikotarpio realybei, sukuria unikalią. literatūroje retai pasitaikančią dermę, kai pramoga, linksmybė, nuotykis ir humoras eina lygia greta su aforistine išmintimi bei filosofiškai giliomis egzistencinėmis įžvalgomis."Nepykite, kad kalbėsiu apie senus laikus. Pasaulį vėl gaubia blausi apokalipsės šviesa, dar neišsisklaidęs paskutinės katastrofos kraujo kvapas ir dulkės, ir jau vėl visu pajėgumu dirba laboratorijos ir fabrikai, kad išsaugotų taiką kurdami naujus ginklus, kuriais galima išsprogdinti visą žemės rutulį.

Taiką pasauliui! Niekada apie tai nebuvo daugiau kalbama ir niekada dėl to nebuvo mažiau daroma kaip mūsų laikais; niekada nebuvo daugiau netikrų pranašų, daugiau melo, daugiau mirčių, daugiau griuvėsių ir ašarų kaip mūsų amžiuje, dvidešimtajame - pažangos, technikos, civilizacijos, masinės kultūros ir masinių žudymų - amžiuje. 

Todėl nepykit, jei grįšiu į legendinius metus, kai viltis dar plaikstėsi virš mūsų kaip vėliava ir mes tikėjome tokiais įtartinais dalykais kaip žmogiškumas, teisingumas, pakantumas - ir tuo, kad vieno pasaulinio karo vienai kartai turėtų užtekti kaip pamokos."
Iš vokiečių kalbos vertė Teodoras Četrauskas
2013-11-12 patogupirkti.lt

Prašom :)

2013-11-09 Karolis

Laba diena , galima suzinoti kada vel bus galima isigyti sia knyga ?

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu