0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Juodasis ratas

1.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-09-16 Erika

Skaitant apima svetima gėda.Begalo lėkšta knyga.Kažkoks fantazijų pasaulyje.


Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 6.99 SoldOut

Knygos "Juodasis ratas" aprašymas

2020-tų metų pradžioje Agnė Bausienė debiutavo su meilės istorija „Tarnybinis romanas“. Vos išsiuntusi knygą leidyklai ji sėdo rašyti dar vienos ir vos per mėnesį sukūrė intriguojantį romaną „Juodasis ratas“. Tai gerokai tamsesnė istorija, kuri paliečia prekybos žmonėmis temas, tačiau ir čia netrūks nei meilės, nei nuotykių.

Elitinis klubas Juodasis ratas vienija apie šimtą skirtingų vyrų. Visi jie yra įvairaus amžiaus, išvaizdos ir dirba skirtingose srityse. Tačiau šią gaują vienija vienas dalykas – pinigai. Jei neturi vieno kito milijono savo sąskaitoje, net nesitikėk patekti į Juodąjį ratą, o patekęs, nesitikėk, kad pavyks iš jo ištrūkti.

Prekės, kurios parduodamos slaptame rato aukcione kainuoja nuo šimto tūkstančių eurų, o pirkėjai nevaldo jaudulio ir kiekvieno produkto pristatymo laukia lyg šventės.

Adamas yra aukciono vedėjas. Tas žmogus, kuris pristato prekę ir tris kartus stukteli plaktuku į stalą, kai ji parduodama už didžiausią pasiūlytą sumą. Tačiau jam sunku susitaikyti su tuo, kad pardavinėja ne ką kitą, o gyvas moteris. Iš kur jos atsiranda aukcione Adamas nežino, tačiau net ir jam aišku, kad nupirktos merginos prapuola amžiams. Niekas niekada jų nepasiges, nes moterys neturi artimųjų ar draugų.

Apie tai, ką, net ir kelių milijonų nepagailėję, vyrai daro su nupirktomis merginomis, Adamas galvoti nenori. Tačiau vieną dieną jis į rato istoriją įsipainioja negrįžtamai - padeda pabėgti pasmerktai merginai. Prasideda lenktynės su laiku ir kova dėl išgyvenimo. Ar pavyks Adamui išardyti Juodąjį ratą ir išnešti sveiką kailį?

„Juodasis ratas“ – kupinas intrigų romanas, kuriame pinasi pogrindinio kriminalinio pasaulio intrigos, purvini turtingųjų žaidimai, kerštas ir, aišku, meilė.

Agnė Bausienė jau mokykloje mėgo rašyti. Dešimtoje klasėje ji sukūrė pirmąjį paauglišką meilės romaną, kurio niekam nerodė, tačiau iki šiol paskaito, kai nori pakelti sau nuotaiką. Po mokyklos autorė studijavo Šiaulių universiteto Socialinių mokslų fakultete. Studijų metu taip pat nenustojo rašyti, tačiau tik trečią knygą, kurią pradėjo gimus dukrai, išdrįso pasiūlyti leidyklai. Taip skaitytojus pasiekė „Tarnybinis romanas“. „Juodasis ratas“ – antroji knyga leidžiama praėjus tik pusmečio po debiutinės, tačiau autorė teigia, kad kitas romanas taip pat ilgai neužtruks ir jau yra pakeliui.


  • Autorius: Agnė Bausienė
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • Formatas: 13x19, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094841415

2021-09-16

Skaitant apima svetima gėda.Begalo lėkšta knyga.Kažkoks fantazijų pasaulyje.

Parašykite atsiliepimą apie "Juodasis ratas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Juodasis ratas", kurią skaitytojams dovanoja Agnė Bausienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Agnė Bausienė su knyga "Juodasis ratas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Juodasis ratas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Agnė Bausienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Juodasis ratas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Juodasis ratas" perkama kartu