0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Juodavandeniai

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 8,89 €
Kaina knygyne: 10,19 €*
Sutaupote: 1.30 € (13%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-03-25

Perskaičiau sūnėno knygą, tikrai gera. Rekomenduoju visiems paaugliams ir jų tėvams.

Juodavandeniai


2021-05-31 8.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Juodavandeniai" aprašymas

Man šešiolika, o jau antrą kartą pradedu gyvenimą iš naujo. Pirmas buvo, kai iš čia išvykau, antras – sugrįžus.
Taigi turiu paslaptį. Visi jų turi, ar ne? Tamsių ir dar tamsesnių.
Dalį paslapčių, regis, slepiu pati nuo savęs. Yra dalykų, kuriuos bandau prisiminti, bet prieš akis – tik juodas vanduo. Bandau klausti draugų, bet jie tik žiūri į mane ir tyli.
Žmogus – kaip upė, kartoju sau. Ar gali viena upė praryti kitą?

Paslaptinga ir įtraukianti istorija paaugliams „Juodavandeniai“, su kurios herojais lengva susitapatinti. Knygoje nagrinėjamos draugystės, šeimos santykių, pirmosios meilės ir patyčių temos, aktualios daugeliui.

„Juodavandeniai“  - tai istorija apie šešiolikmetės Anos ir jos draugų gyvenimo pokyčius, teisingų sprendimų ieškojimą sudėtingose situacijose ir tarpasmeninių problemų sprendimus, apie asmenybės brendimą ir savęs atradimą. Draugų kompanijoje kylančios intrigos, tamsios paslaptys, kurių turime kiekvienas, ir pirmieji santykiai, apsvaiginantys galvą – visa tai išgyvena pagrindinė herojė Ana.

Tai pirmoji paaugliams skirta lietuvių rašytojos Ignės Zarambaitės knyga. Autorė skaitytojų ir literatūros kritikų jau įvertinta už vaikams skirtas knygas „Elzė ir senojo dvaro paslaptis“, „Emilio laiškas“, „Stebuklingi senelio batai“ (Metų knyga vaikams 2019) , „Skudurinukė“.


  • 2020 metų knyga knygų paaugliams kategorijoje

  • Autorius: Ignė Zarambaitė
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094416163

2021-03-25

Perskaičiau sūnėno knygą, tikrai gera. Rekomenduoju visiems paaugliams ir jų tėvams.

2021-02-12

Paslaptinga istorija apie paauglius su nenuspėjama pabaiga.

Parašykite atsiliepimą apie "Juodavandeniai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių autorių literatūra paaugliams, jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Juodavandeniai, kurį parašė Ignė Zarambaitė. Siūlome ne tik išsamų Juodavandeniai aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Ignė Zarambaitė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Juodavandeniai. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Juodavandeniai dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Juodavandeniai" perkama kartu