Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Juodavandeniai

5.0
(8 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 10,49 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
2022-03-17 Raminta

Labai patiko knyga. Tikrai rekomenduočiau ją perskaityti.Gal Autorė išleistu antrą dalį? Būtinai nusipirkčiau. :)


2024-07-31 10.49 InStock
Į krepšelį 10,49 € Kaina

Knygos „Juodavandeniai“ aprašymas

„Juodavandeniai“ – lietuvių autorės Ignės Zarambaitės romanas paaugliams. Detektyvinių elementų turinti istorija apima plačią temų gamą: paauglystės problemas, patyčias, seksualumą, santykius su tėvais ir draugais. 2021-ais metais romanas Metų knygos apdovanojimuose buvo pripažintas skaitytojų mylimiausiu bei tapo paauglių literatūros kategorijos laimėtoju.

Pagrindinė veikėja – šešiolikmetė Ana. Ji daili ir protinga bei, kaip ir daugelis paauglių, maištinga. Ana savo viduje slepia ne vieną paslaptį ir nepaisant to, kad turi daugybę draugų, arti neprisileidžia nė vieno žmogaus. Mergina susiduria su tipinėmis paauglių problemomis. Ji bet kokia kaina siekia populiarumo, vardan to atsisakydama nuoširdumo ir tikros draugystės.

Vieną dieną paauglių grupe apsilanko niūrioje sodyboje, kurioje nutinka tai, kas pakeičia visų gyvenimus.

Ignė Zarambaitė romane „Juodavandeniai“ kuria įtampos kupiną siužetą, kuris įtraukia. Veikėjų problemos bus artimos visiems jauniems žmonės. Jie išgyvena meilę, nesutaria su tėvais, kuriuos laiko per daug globėjiškais ir landžiais. Personažams tenka kovoti su patyčiomis, pirmaisiais jausmais, bundančiu seksualumu, noru išbandyti draudžiamus dalykus. Ar jaunas žmogus pajėgus rasti teisingą kelią, o sudėtingose situacijose priimti atsakingus sprendimus? Ar įmanoma pabėgti nuo savęs?

Ignė Zarambaitė nebijo savo veikėjų parodyti ne iš pačios gražiausios pusės, o jos romanas „Juodavandeniai“ nenusileidžia populiarių užsienio autorių kūriniams.

Ignė Zarambaitė (g. 1988 m.) – paauglių ir vaikų knygų rašytoja. Iš Šilutės kilusi autorė Vilniaus universitete mokėsi vadybos ir verslo administravimo. 2015-ais metais ji debiutavo su pasakos žanro kūriniu „Emilio laiškas“. Po metų pasirodė antroji jos knyga „Skudurinukė“. Ypač daug gerų atsiliepimų sulaukė istorija vaikams „Elzė ir senojo dvaro paslaptis“. „Juodavandeniai“ – pirmasis rašytojos kūrinys, skirtas paauglių auditorijai.

Trumpas aprašymas žada aktualią istoriją. Rekomenduojame kritikų ir skaitytojų įvertintą knygą įsigyti internetu. Pirkti online patogu, o dažnai čia knygos kainuoja pigiau. Tą užtikrina rengiami išpardavimai bei akcijos. Rinkdamiesi knygas atsižvelkite į aprašymą bei kitos informacijos santrauką su puslapių skaičiumi ir virtualiomis ištraukomis. Jei liko abejonių, pasidomėkite skaitytojų apžvalgomis. Jos padės išsirinkti gerą ir įdomų kūrinį.


  • 2020 metų knyga knygų paaugliams kategorijoje

  • Autorius: Ignė Zarambaitė
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094416163

2022-03-17

Labai patiko knyga. Tikrai rekomenduočiau ją perskaityti.Gal Autorė išleistu antrą dalį? Būtinai nusipirkčiau. :)

2022-01-26

Oho tokios pabaigos visai nesitikėjau, nustebino. Patiko, kad knyga nenuspėjama

2021-09-19

Labai gera Ignės Zarambaitės knyga, puiki autorė ir jos kūrinys. Aptariamos visos svarbiausios vertybės gyvenime, bei jų puoselėjimas

2021-09-14

Manau šią knygą reikėtų paskaityti kiekvienam jaunam žmogui, kadangi visas knygos siužetas būtent į juos ir yra akcentuojamas. Knyga padeda atrasti teisingą kelią gyvenime

2021-08-26

puikus autorės Ignės Zarambaitės kurinys

2021-08-06

2021-03-25

Perskaičiau sūnėno knygą, tikrai gera. Rekomenduoju visiems paaugliams ir jų tėvams.

2021-02-12

Paslaptinga istorija apie paauglius su nenuspėjama pabaiga.

Parašykite atsiliepimą apie „Juodavandeniai“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai lietuvių autorių romanai paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Juodavandeniai“, kurį pristato Ignė Zarambaitė. Siūlome ne tik išsamų „Juodavandeniai“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Ignė Zarambaitė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Juodavandeniai“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Juodavandeniai“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Juodavandeniai“ perkama kartu