0

Pirkėjų atsiliepimai

Juodoji Indija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-07-31 3.19 SoldOut

Knygos "Juodoji Indija" aprašymas

Skaitytojui pateikiama Ž. Verno kūrinių serijos antroji knyga, kurioje spausdinami du romanai: "Juodoji Indija" ir "Penki šimtai begumos milijonų". Pirmajame romane vaizduojamas šachtininkų gyvenimas Škotijoje, jų kasdieninis darbas, prietaringumas. Autorius vartoja "paslapčių romano" stilistiką - įvairius "stebuklus", netikėtus įvykius, antgamtinių jėgų veikimą ir galiausiai atskleidžia realiąsias priežastis. "Penkiuose šimtuose begumos milijonų" pasakojama be galo pagauli ir įtaki istorija apie prancūzo Sarazeno ir vokiečio Šulcės idėjų ir darbų dvikovą, apie pasaulio ateitį.


  • Autorius: Žiulis Vernas (Jules Verne)
  • Leidėjas: Anbo
  • Išleidimo metai: 1997
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9986-507-06-5

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Juodoji Indija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasikinė literatūra paaugliams, jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Juodoji Indija", kurį pristato Žiulis Vernas (Jules Verne). Siūlome ne tik išsamų "Juodoji Indija" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Žiulis Vernas (Jules Verne). Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Juodoji Indija". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Juodoji Indija" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Juodoji Indija" perkama kartu