0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Juodoji mirtis. Didžiojo maro išsami istorija

Kaina internetu: 14,59 €
Kaina knygyne: 17,29 €*
Sutaupote: 2.70 € (16%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-11-30 14.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Juodoji mirtis. Didžiojo maro išsami istorija" aprašymas

XIV a. Europą siaubęs maras – viena didžiausių viduramžių pasaulio tragedijų. Iš Azijos atkeliavusi „juodąja mirtimi“ praminta liga, kai kuriuose kraštuose nuvariusi į kapus iki dviejų trečdalių gyventojų, neatpažįstamai pakeitė Senąjį žemyną. Didysis maras vertintas kaip dangiškoji bausmė už nuodėmes, nuo kurios nėra išsigelbėjimo. Aristokratus ir prasčiokus, turtingus ir vargšus be atrankos šienaujanti epidemija pagimdė neviltį ir begalinį siaubą, miestuose ir kaimuose nespėta laidoti mirusiųjų. Siaučiant marui, Europoje sustiprėjo prieš žydus nukreipti pogromai, gausėjo rimbais besiplakančių atgailautojų – flagelantų, gretos, to meto kultūroje užgimė „mirties šokio“ vaizdinys.

Johno Kelly bestseleryje „Juodoji mirtis. Didžiojo maro išsami istorija“ ne tik aprašomi apokaliptiniai katastrofos vaizdiniai, bet ir nušviečiamos epidemijos priežastys, pagrindinės plitimo kryptys, pateikiama daugybė mažai žinomų faktų.


  • Autorius: John Kelly
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 456
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955268857
  • Vertėjas: Jurga Žąsinaitė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Juodoji mirtis. Didžiojo maro išsami istorija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie visuomenę

John Kelly parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Juodoji mirtis. Didžiojo maro išsami istorija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Juodoji mirtis. Didžiojo maro išsami istorija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Juodoji mirtis. Didžiojo maro išsami istorija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Juodoji mirtis. Didžiojo maro išsami istorija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, John Kelly tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Juodoji mirtis. Didžiojo maro išsami istorija" perkama kartu