0

Juodoji žvaigždė

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Juodoji žvaigždė

  • Leidėjas: Debesų ganyklos
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 21x27, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 104
  • ISBN ar kodas: 9786098090680

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Juodoji žvaigždė" aprašymas

"Juodoji žvaigždė" - tai 5-12 metų vaikams skirta žinomo gamtininko ir daugelio knygų vaikams autoriaus Selemono Paltanavičiaus pasakų rinktinė.


"Sako, kad kiekvienas žmogus turi savąją žvaigždę. Kiekvienas! Tik apie tai nežino ir nejaučia: kur ji, kokiam dangaus pakrašty ir kokiame tolių toly. Bet ji yra - mirksi tarp nesuskaičiuojamų žvaigždelių, gyvena, kol vienądien palieka dangų ir švystelėjusi ugnine uodega krinta žemėn."


Kiekvienam iš mūsų skirta žvaigždelė danguje - tik reikia tuo tikėti, kaip ir tuo, kad lietuvių kasdienybė neatsiejama nuo mitologinio pasaulio, raganų ar mažų velniukų išdaigų. Įsiklausykite į tai, ką jums šnabžda pasakų veikėjai, ir patikėkite tuo, kas atrodo neįtikima...


Parašykite atsiliepimą apie "Juodoji žvaigždė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Juodoji žvaigždė, kurią skaitytojams dovanoja Selemonas Paltanavičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Selemonas Paltanavičius su knyga Juodoji žvaigždė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Juodoji žvaigždė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Selemonas Paltanavičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Juodoji žvaigždė palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Juodoji žvaigždė" perkama kartu