0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Juodos avys (CD)

2.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2011-09-26 Pranas P

Jau yra Windows 8 (bandomoji), o Ubuntu (Linux) _ visai ignoruojama. Traukit Lietuvą iš atsilikimo.

Juodos avys (CD)


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Juodos avys (CD)" aprašymas
Tai lietuvių kalbos rašybos gerinimo programa, suteikianti galimybę tikrinti, taisyti bei kelti per brūkšnelį lietuviškus Unicode® kodavimo tekstus 64 bitų Microsoft® Office 2010 ir 32 bitų Microsoft® Office 2013, 2010, Starter 2010, 2007, 2003, XP, 2000 dokumentuose. Programa gali būti diegiama į Windows® XP, Vista, 7 ir 8 terpes, skirtas dirbti su 1257 kodavimo lentele (Baltic RIM). Lietuviško teksto skiemenavimas, tikrinimas ir taisymas vyksta standartinėmis šių programų priemonėmis.

© UAB „Fotonija", 1991-2011

  • Autorius:
  • Leidėjas: Fotonija
  • Išleidimo metai: 2010
  • ISBN ar kodas: JUODOSAVYS

2011-09-26

Jau yra Windows 8 (bandomoji), o Ubuntu (Linux) _ visai ignoruojama. Traukit Lietuvą iš atsilikimo.

Parašykite atsiliepimą apie "Juodos avys (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Juodos avys (CD), kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Juodos avys (CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Juodos avys (CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Juodos avys (CD) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Juodos avys (CD)" perkama kartu