⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Juodulis

Kaina: 6,79 €
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-09-30 6.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Juodulis" aprašymas

Norvegų rašytojo Hakon Ovreas kūrybą Lietuvos vaikai jau turėjo progą įvertinti, skaitydami apdovanojimus vieną po kito skynusią knygą „Rudalius“. Dabar rašytojas siūlo šios knygos tęsinį – „Juodulis“, kurioje ir toliau veikia vaikai superherojai, o išdaigų ir nuotykių kupina jų vaikystė sukuria šiltą ir jaukią pasakojimo atmosferą.

Į senąją kepyklą atkeliauja nauja mergaitė. Ir Atlui ji visai patinka. Jis sumąsto, kad jeigu „pasiskolins“ ypatingąją pirmininko vištą, o po to apsimes, kad ją surado, tai tikrai paklius į laikraštį. Ir jau tada naujoji mergaitė juo tikrai susižavės.
Pabandyti verta.

Tačiau, kai bandymas nueina šuniui ant uodegos, viskas tampa gana painu. Atlui reikia superherojų pagalbos. Žinoma, jam padėti turi garsusis Rudalius su savo draugais. Herojai nelabai supranta, į ką jie čia iš tikrųjų painiojasi, tačiau to nesupranta ir pats Atlas.

Taigi veiksmas prasideda. O taip pat ir visi įmanomi nesklandumai…

„Juodulis“ – tai antroji norvegų rašytojo Hakon Ovreas knyga iš serijos apie vaikus superherojus. Pirmoji knyga „Rudalius“ pasakojo apie berniuką Dalių, kuris naktimis tapdavo Rudalium ir rudais dažais apipaišydavo piktų dičkių berniukų dviračius.

Rašytojo kūryba vertinama už paprastumą, įtaigumą ir nežabotą fantaziją, kuri vaikams atrodo labai tikroviška, o suaugusiems sukelia nostalgiškus vaikystės prisiminimus.

Autorius savo smagiose ir nuotykių kupinose knygose paliečia ir gilesnes, vaikams svarbias temas, tokias kaip draugystė, atkirtis už patyčias ar blogus darbus, drąsa. Knyga „Rudalius“ buvo išleista 30 šalių, o antroji serijos knyga „Juodulis“ jau pasirodė 15 šalių.

Hakon Ovreas (g. 1974) – norvegų rašytojas, studijavo literatūrą Oslo universitete. Išleido tris poezijos knygas, o 2013 metais parašė pirmąją knygą vaikams „Rudalius“. Ši knyga rašytojui pelnė Šiaurės Tarybos vaikų ir jaunimo literatūros premiją bei daugybę kitų apdovanojimų gimtojoje Norvegijoje, Olandijoje, Vokietijoje.

„Rudalius“ – šilta ir stipri istorija apie draugystę ir drąsą, pilna kūrybiškumo ir kasdienės magijos (komisijos pareiškimas, Šiaurės Tarybos vaikų ir jaunimo literatūros premija).

„Rudaliaus“ tęsinys „Juodulis“ pasirodė 2015 metais, o šiemet rašytojas išleis ir trečiąją serijos dalį.


  • Autorius: Hakon Ovreas
  • Leidėjas: Tikra knyga
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 200
  • Formatas: 13x19, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098142488
  • Vertėjas: Nora Strikauskaitė
  • Iš kokios kalbos versta: norvegų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Juodulis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Juodulis", kurį pristato Hakon Ovreas. Siūlome ne tik išsamų "Juodulis" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Hakon Ovreas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Juodulis". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Juodulis" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Juodulis" perkama kartu