0

Juodžemis. Holokaustas kaip istorija ir perspėjimas

  • Nemokamas knygos pristatymas
3.0
(2 įvertinimai)
Internetu: 15,49 €
Knygyne: 18,99 €*
Sutaupote: 3.50 € (19%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
2019-07-09 Gediminas

Labai gerai istorinė knyga.Rekomenduoju tiems,kas mėgsta istoriją.Ačiū.

Informacija

Juodžemis. Holokaustas kaip istorija ir perspėjimas

  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 16x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 456
  • ISBN ar kodas: 9789955138037

15.49 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Gąsdinantis, gilus ir originalus Holokausto veidas knygoje „Juodžemis: Holokaustas kaip istorija ir perspėjimas“.


Istorikas, Jeilio universiteto profesorius Timothy Snyder nemažai dėmesio skiria Europos istorijai. Be abejo, Holokaustas išsiskiria kaip nesuvokiamo žiaurumo tragedija, padariusi milžinišką įtaką XX amžiaus Europai ir vis dar kelianti pavojų žmonijos ateičiai. Autorius remiasi naujausiais šaltiniais iš Rytų Europos ir išgyvenusių žydų pasakojimais. Knygoje „Juodžemis: Holokaustas kaip istorija ir perspėjimas“ jis primena, kad ši masinė žmogžudystė yra arčiau mūsų, nei gali atrodyti, ir kur kas geriau suvokiama, nei norėtųsi pripažinti. Ir dėl to tik dar baugiau.


Mes manome, kad Holokaustas buvo mirties fabrikas, kuriam vadovavo biurokratai. Žinoma, reikia pripažinti, kad pirmiausia Holokaustas prasidėjo gana tamsioje vietoje – Hitlerio galvoje. Tai buvo mintis, kad sunaikinus žydus, vokiečiai atkurs pusiausvyrą pasaulyje ir gaus jiems būtinų resursų. Nepaneigiama ir tai, kad prieš pradedant veikti dujų kameroms, buvo nužudyta daugiau nei milijonas Europos žydų. Daugelis krito į tą pačią juodą žemę, turėjusią išmaitinti vokiečius. Ir buvo labai nedaug tokių, kurie be jokios institucijų pagalbos ėmėsi gelbėti žydus. Šioje knygoje jiems skiriama nemažai dėmesio. Rizikuodami viskuo, statydami save į mirtiną pavojų, jie darė tai, kam ryžtųsi retas iš mūsų.


Mes manome, kad Holokaustas buvo vienetinis toks įvykis istorijoje. Tačiau knygoje „Juodžemis: Holokaustas kaip istorija ir perspėjimas“ autorius perspėja, kad mes praleidome keletą labai svarbių Holokausto pamokų ir kai kurie mūsų įsitikinimai yra pavojingai artimi tiems, kuriuos Hitleris skleidė XX amžiaus pradžioje. Ideologiniai ir aplinkos iššūkiai daro mūsų visuomenę kur kas labiau pažeidžiamą nei galime įsivaizduoti.


„Juodžemis: Holokaustas kaip istorija ir perspėjimas“ – susimąstyti verčianti, autoritetinga ir įtraukianti knyga, atskleidžianti, kad Holokaustas ne tik istorija, bet ir realus perspėjimas.


„Įžvalgus, patraukiantis dėmesį, netradicinis ir provokuojantis pasakojimas... Snyderis yra žavingai negailestingas.“

The New Yorker„Timothy Snyderio „Juodžemis“ ne tik galingai demaskuoja Holokausto baisybes, bet ir įtikinamai analizuoja besitęsiančią Holokausto grėsmę.“


Zbigniew Brzezinski


Timothy Snyder – amerikiečių istorikas, rašytojas, vienas žymiausių mąstytojų intelektualų, Jeilio universiteto profesorius. Daugelis jo darbų yra susiję su Europa ir jos istorija.


Iš anglų kalbos vertė Aistis Žekevičius

2019-07-09 Gediminas

Labai gerai istorinė knyga.Rekomenduoju tiems,kas mėgsta istoriją.Ačiū.

2019-06-02 nieko vertos liguistos autoriaus fantazijos

Šita pasišlykštėtina "holokausto" isterija, kaip ir visa dogminė WW2 "istorija"- totalinis melas ir kliedesiai, neturintys nieko bendro su realiais įvykiais:
sunaikinta-tiesa.jimdo.com/blog

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu