0

Juokų ir melų pasakos

  • Nauja knyga
Kaina internetu: 10,49 €
Kaina knygyne: 12,09 €*
Sutaupote: 1.60 € (14%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Juokų ir melų pasakos

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 20x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 88
  • ISBN ar kodas: 9786090143094

2020-12-31 10.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Juokų ir melų pasakos" aprašymas

„Juokų ir melų pasakos“ – mažiems ir dideliems skaitytojams skirta knyga, kuri prajuokins ir niekada nenusibos! Ją atsiversite vėl ir vėl. Kas kartą džiaugsitės ne tik įdomiomis ir keistomis pasakomis, bet ir nuostabiomis menininkės Gretos Alice iliustracijomis, taikliai papildančiomis tekstą.

Juokų ir melų pasakos – tam tikras lietuvių liaudies tautosakos žanras, kuriam būdingi ydingi, godūs, kvaili, meluoti ir apgaudinėti mėgstantys veikėjai bei pamokantys siužetai. Skaitydami tokius kūrinius vaikai tikrai ras ir iš ko pasijuokti, ir iš ko pasimokyti.

Tokios pasakos dažniausiai aukština svarbiausias žmogiškąsias vertybes. Istorijose gėris visada nugali blogį, protas laimi prieš kvailybę, teisybė įveikia tuos, kurie norėjo apgauti, galiausiai visi veikėjai gauna, ko nusipelnę. „Juokų ir melų pasakos“ gali tapti naudinga ir patrauklia priemone, visą šeimą skatinančią diskutuoti apie įvairius socialinius reiškinius.

Jaunieji skaitytojai šioje spalvingoje knygoje atras ne vieną tėvelių vaikystėje mėgtą pasaką. Smalsių skaitytojų laukia tokie personažai, kaip kareivis, kuris apsistojęs pas skūpią moteriškę virė sriubą iš kirvio; valstietis, kuris, pasirodo, daug protingesnius už savo poną; brolis, kurį giminaičiai stengėsi apsukti aplink pirštą ir atimti palikimą, tik jis, žinoma, pasirodė gudresnis; tetulytė, sugalvojusi prasimanyti pinigų burdama ir apgaudinėdama savo kaimynus.

Šios pasakos yra kupinos išradingumo ir fantazijos. Jos skatina skaitytojų vaizduotę, kūrybiškumą ir kritinį mąstymą. Gretos Alice piešiniai pasakojimų keliamą įspūdį tik dar labiau sustiprina.

Greta Alice – vaikiškų knygelių iliustratorė. Autorės darbai visada apgalvoti ir puikiai papildo populiarių autorių sukurtas istorijas. Greta teigia, kad nuo pat pirmos vaikystėje perskaitytos pasakos ji svajojo iliustruoti knygas. Menininkė bendradarbiauja su tokiais garsiais rašytojais, kaip Tomas Dirgėla, Ignė Zarambaitė, Evelina Daciūtė ir kitais.

Šiame aprašyme norime įspėti, kad knyga „Juokų ir melų pasakos“ garantuoja jaukius šeimos vakarus! Kviečiame knygelę įsigyti internetu. Online knygyne literatūros rasite ne tik vaikams. Atkreipkite dėmesį į akcijas bei išpardavimus, kurių metu leidiniai kainuoja gerokai pigiau, tad pirkti galite daugiau. Kiekviena knyga turi trumpą aprašymą, kuriame nurodytas puslapių skaičius, santrauka, įkeltos ištraukos. Ši informacija padeda rinktis, o jei liko abejonių, būtinai pasidomėkite skaitytojų apžvalgomis bei atsiliepimais.

Parašykite atsiliepimą apie "Juokų ir melų pasakos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pasakos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Juokų ir melų pasakos, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Juokų ir melų pasakos aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Juokų ir melų pasakos. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Juokų ir melų pasakos dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Juokų ir melų pasakos" perkama kartu