⭐⭐⭐ KIBERNETINIS PIRMADIENIS! Tūkstančiai knygų PIGIAU! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Juozapa ir jos seserys (knyga su defektais)

Kaina: 4,19 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-11-30 4.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Juozapa ir jos seserys (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

„Juozapa ir jos seserys“ - likimo romanas. Siužeto ašis – meilė, svarbiausia likimo pasija. Ji išsipildo ir neišsipildydama, pripildo gyvenimą kaip indą. Laikas - nuo praėjusio amžiaus vidurio iki dabarties, kintantis ir keičiantis, tekantis Žemaitijoje, Aukštaitijoje, Vilniuje.

Įtraukiantis pasakojimas. Liūdesys su išminties šešėliu. Stebinantys deriniai – vienas kitą keičiantys lyriški ir drastiški gyvenimo vaizdai. Vietomis sentimentalu, bet sentimentų žmonijai įveikti kol kas nepasisekė.

Dar iš šio laiko, bet jau ir ne. Žmogaus vertė savo paties akyse, kad mylėjo, kad taip labai ir taip skaudžiai, kad paskui jau viskas iš to – ir kas atrasta, ir kas prarasta, kas ir kitiems iš meilės padaryta.

Geisti, geisti taip, kad viskas jau būtų leista; eiti, jei esi taip šaukiama, kad jau nieko nebijai, nelikti pusiaukelėje, pusiaukelė akla, neapsigauk, nenuėjusi viso kelio.

Kai nusiskini obuolį nuo savo obels, jau esi savo vietoje.

Žmogaus pasaulis gražus, gal iš gražumo ir dužus.


  • Autorius: Eglė Juozapa
  • Leidėjas: Odilė
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 408
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098222159-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Juozapa ir jos seserys (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Juozapa ir jos seserys (knyga su defektais)", Eglė Juozapa. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Eglė Juozapa su knyga "Juozapa ir jos seserys (knyga su defektais)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Juozapa ir jos seserys (knyga su defektais)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Eglė Juozapa. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Juozapa ir jos seserys (knyga su defektais)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Juozapa ir jos seserys (knyga su defektais)" perkama kartu