0

Juozapas iš Nazareto: tikras žmogus

  • Nuolaida knygai -22%
Kaina internetu: 4,69 €
Kaina knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 1.30 € (22%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Juozapas iš Nazareto: tikras žmogus

  • Leidėjas: Magnificat leidiniai
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 13x19, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 143
  • ISBN ar kodas: 9786099543383

2020-10-31 4.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Juozapas iš Nazareto: tikras žmogus" aprašymas

Brolio Morkaus knyga "Juozapas iš Nazareto: tikras žmogus" apie šv. Juozapą iš Nazareto padeda atrasti ir pamilti šį šlovingą ir tylų, dažnai nepelnytai užmirštamą Išganymo slėpinio liudininką. Šv. Juozapas, nuolankiai priėmęs Dievo jam siųstus išbandymus, reikiamus pasaulio išganymui, moko mus per gyvenimą eiti su tikėjimu ir atsakomybe. Jis yra galingas šeimų, porų, vienuolių, kunigų, darbininkų užtarėjas. Nušviestas Kūdikio Jėzaus, kurį taip dažnai glaudė prie širdies, šv. Juozapas kreipia mūsų žvilgsnius į Jėzaus šviesą.

Brolis Morkus 1979 m. Namiūro (Belgija) vyskupijoje įkūrė Tiberiados bendruomenę.
Šiuo metu joje yra apie keturiasdešimt brolių ir seserų, jie gyvena bendruomenėse Belgijoje, Konge ir Lietuvoje.

Vertė Ieva Venskevičiūtė

Parašykite atsiliepimą apie "Juozapas iš Nazareto: tikras žmogus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šventieji ir jų gyvenimai

Brolis Morkus parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Juozapas iš Nazareto: tikras žmogus, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Juozapas iš Nazareto: tikras žmogus aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Juozapas iš Nazareto: tikras žmogus už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Juozapas iš Nazareto: tikras žmogus? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Brolis Morkus tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Juozapas iš Nazareto: tikras žmogus" perkama kartu